Yabancı Borsalar Yasaklansın Önerisi ile Ortalık Karıştı!

Puan Verin

Kriptopara Yasa Tasarı için bir araya gelen devlet yetkilileri, borsa kurucuları, analistler ve sektörün önde gelen isimleri Ankara’da bir Çalıştay düzenlediler. Sektör temsilcileri ve son gelişmeleri yakından takip eden çok sayıda avukatın da yer aldığı bu ilk Çalıştay Grand Ankara Otel’de yapıldı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Kripto para birimleri ve ilgili platformların düzenlenmesi için atılan bu önemli adımda çıkan ilk sonuçlar yatırımcı çevresini oldukça rahatsız etti. Buna istinaden sosyal medyada gündem olan yasaklar çok konuşuldu. BTCTurk’ün yabancı borsalara transferin kapatılması teklifi ise yatırımcıları çok kızdırdı. Sosyal medya da #BTCTurkYasaklansın hashtag i ise gündem oldu.

btcturk yasaklansın kapatılsın

Ayrıca Türkiye blok zincir camiasının önemli üyeleri konu ile ilgili duyuruda bulundu. Tasarı öncesi gerçekleşen bir çalıştay sonrasında uluslararası kripto para düzenlenmelerine aykırı maddelerin yasalaşmasına karşı olduklarını dile getirdi.

Çalıştay Raporu Yabancı Borsaların Yasaklanması Metni

Çalıştay raporu yabancı kripto para borsaları yasaklansın metni

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel