MicroStrategy CEO’su Saylor: Meta, Bitcoin’i Kabul Etmeli

Puan Verin

Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor; “Facebook, Meta’ya Bitcoin ve Lightning Network’ü entegre etmesi gerekiyor” dedi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Meta geçtiğimiz günlerde kripto alanından uzaklaştıklarını açıklamıştı. Bunun üzerine Saylor, bu tutumun ve kararın kripto ekosistemine zararının olduğu kadar hatalı bir davranış olacağını öne sürdü.

Saylor, karara şöyle cevap verdi:

“Onların sorunu kripto alanına girmemekti. Eğer Bitcoin’i ürünlerine kabul edip gömeceklerse milyarlarca insana zorlayıcı bir teklif sunabilirlerdi. Meta’ya trilyonlarca dolar olmasa bile, yüz milyarlarca dolar değerinde olacağını düşünüyorum.”

Meta şirketi hisse satışlarında baskı yedi. Zarara uğrayan Facebook, henüz net bir zarar bilançosu duyurmuş değil. Meta’nın zararına yanıt olarak Saylor şu ifadeleri kullandı. “Sorunlarının cevabı, Bitcoin ve Lightning’i ürün serilerine eklememektir.”

Ayrıca İnstagram’daki spam hesaplarının sıkıntısınada değinen Michael Saylor; “Whatsapp ve İnstagram’ı temizlemek ve dünya için güvenli hale getirmek istiyorsanız, profilleri Lightning’de Bitcoin olacak dijital enerjiyle sarmalısınız.” diye ekledi.

Daha sonraki konuşmasında ise şu ifadelere yer verdi. “Eğer (bu platformlar) kurulduğunda Bitcoin var olsaydı, reklamcılığa bu kadar bağımlı olmazlardı. Bu gözetim kapitalizm sorununa sahip olmazdık. Meta’nın çözümü, saf bir reklam modelinden siber uzayda bir banka haline geldikleri bir değer yaratma modeline geçmektir.”

“Bitcoin’i kucaklamadılar. Sorun da bu zaten.”

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel