Kriptopara Piyasa Özeti: Dünyadan Başlıklar ile Bitcoin Neden Düşüyor?

Puan Verin

Kriptopara piyasalarında yaşanan düşüşün arkasında yaşanan gelişmeler nelerdir? Bitcoin neden düşüyor? Ve ana trend nereye doğru hareket ediyor. Tüm bu soruların cevabı videomuzda.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Piyasa Özeti

ABD, Doğu Avrupa’ya 3000 asker sevk etti. Rusya ile Ukrayna arasında derinleşen krizin ekonomiye etkisi kripto paralarada yansıyacak. Bazı altcoinlerde yaşanan ciddi gelişmeler ile NFT pazarındaki hareketlilik piyasaya az da olsa can vermeye devam ediyor. Ocak 2022 de NFT satışları tüm zamanların aylık rekorunu oluşturdu. 16 milyar dolarlık toplam satış ile NFT pazarı piyasanın can simidi durumunda! NFT piyasasının artık yeni bir lideri var. Looksrare firması 10.7 milyar dolar işlem hacmi ile Opensea firmasını ikiye katladı. Opensea 4.7 milyar dolar ile ikinci sıraya yerleşti. Öte yandan Paypal hisslerindeki düşüş hayal kırıklığı yarattı. Akabinde Facebook’un Meta firması hisse satışlarında baskı yedi.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel