Kripto para piyasasında yep yeni bir dönem başlıyor! Hazır olun ve önlemlerinizi alın!

Puan Verin

Kripto para piyasasında yep yeni bir dönem başlıyor! Son zamanların oldukça yoğun bir şekilde gündemini oluşturmakta olan Kripto paralar ile ilgili oldukça yeni bir dönem başlıyor.  Kripto para piyasasında yepyeni bir dönem başlıyor.

Kripto para piyasasında girmiş olan oldukça yeni bir coin büyük merakla birlikte yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Evergrow coin Olarak bilinmekte olan ve kısaltılmış ismi ile EKG olarak bilinmekte olan Kripto para oldukça merak edilmekte ve takip edilen paralar arasında ilk sırada yer almaktadır. Kripto para piyasasında yep yeni bir dönem başlıyor!

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Son zamanlarda oldukça yüksek kazançlar elde etmemizi sağlayan kripto paralar büyük yükselişlerle birlikte birçok kişiyi memnun etmeyi başardı. Piyasaya yeni çıkan Kripto paralar ile birlikte önceden oldukça yukarı seviyelere çıkmış olan Kripto paralara benzeyecek olan birtakım yatırımların oluşup oluşmayacağı ile ilgili araştırmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Kripto para piyasasında yep yeni bir dönem

1-2 dolar seviyelerinden 60.000 70.000 dolar seviyelerine kadar çıkmış olan Bitcoin ve benzeri diğer coinlere yaklaşacak ve onların yolunda gidebilecek bir takım coinler olduğu herkes tarafından biliniyor. Bu Kripto paralardan bir tanesinin de Evergrow Olarak birçok yatırımcı tarafından kabul edildi.

Yatırımcıların birçoğu Kripto para piyasasında bu coin ile birlikte yepyeni bir piyasa oluşacağına ve oldukça kısa bir süre içerisinde büyük bir yüksek yükseliş beklediklerini belirtiyorlar. Yapılan analizler ile birlikte de bu durumu destekliyorlar.  Kripto paranın son 1 ay içerisinde 18000 kat kadar yükselmiş olması da iştahları oldukça yüksek seviyeye çekiyor. Kripto Para Piyasasında Yep Yeni Bir Dönem olarak bu haber birçok yatırımcı tarafından şimdiden değerIendiriliyor.

Kripto Para Piyasasında Yep Yeni Bir Dönem
Kripto para piyasasında yeni dönem

Kripto para belirli bir seviyeye kadar yatırımcılara herhangi bir şekilde vergi ödemesi yolunda da bir çalışma yapmış durumda. Bu sebeple dikkatleri daha çok üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca bu Kripto para ya çevrenizdekileri tavsiye etmeniz durumunda da sizlere yüzde on kadar bir Bonus verilmesi mümkün. Yatırım yaparken kazandınız gibi aynı zamanda çevrenizdekilerin yapmış oldukları yatırımın yüzde onu kadar da sizin hesabınıza ekleniyor. Daha önceki yayınlanmış olan birçok Kripto paradan farklı bir takım özelliklerinin bulunmasından dolayı yatırımcıların oldukça yüksek seviyede dikkatini çekmeye devam ediyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel