Ripple (XRP) Fiyatı %9,3 Artarak 0,981 Dolara Çıktı!

XRP, son kripto piyasası boğalarının en büyük yararlanıcılarından biridir. Ripple şu anda 45 milyar doların üzerinde olan piyasa değerinde bir artışa neden olan bu yükseliş trendi ile yeni aylık en yüksek seviyelere çıkmayı başardı. 

Ripple şu anda piyasa değerinde altıncı sırada ve en iyi performans gösteren tokenler arasında ilk on listesinde yer alıyor.

Ripple, 24 saat içinde %9,3’lük bir yükselişin ardından bu yazının yazıldığı sırada 0,981 dolardan işlem görüyor.

XRP Fiyat Analizi

Kaynak: Tradingview XRP/USDT Saatlik Grafik

Ripple tokeni şu anda Temmuz ayında oluşturulan en düşük seviyeden %96 daha yüksek fiyattan işlem görüyor. Ripple, Mayıs ayında düştüğünde, 0,50 doların üzerinde kalma konusunda büyük bir esneklik gösterdi çünkü daha fazla düşüş fiyatlar üzerinde yıkıcı bir etki yapacaktı.

XRP birkaç direnç seviyesini kırdı ve son 24 saat içinde mevcut 0,98 $ seviyelerine hafifçe geri çekilmeden önce 1,03 $’a çıkmayı başardı. XRP boğaları tekrar devreye girerse, 1,60 dolara başka bir yükseliş eğilimine geçmeden önce coinin 1,20 dolara çıktığını görebiliriz.

Piyasanın genel desteği güçlü, alıcı desteği de öyle görünüyor. Bu durumda, XRP’nin yükseliş hissi bir süre daha devam edecek. Bununla birlikte, daha geniş piyasadaki genel eğilim tersine dönerse, Ripple’ın başka bir boğa rallisine geçmeden önce 0,92 dolara düştüğünü görebiliriz.

RippleNet, Güneydoğu Asya’daki havale biçimleri arasında benimsenme konusunda büyük adımlar atıyor. RippleNet kısa süre önce Güney Kore’deki en büyük havale şirketlerinden biri olan GME Remittance ile ortaklık kurdu. 

Siam Commercial Bank (SCB) aracılığıyla yapılan bu ortaklık, Güney Kore’deki 184.000’den fazla Tayland vatandaşına fayda sağlayacak.

Duyuruda, Ripple ayrıca RippleNet üzerinden yapılan işlem sayısının bir önceki yıla göre %130 arttığını belirtti.

Paylaşımlar yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Site içerisindeki yazılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.