XRP 1.30 Doların Üzerine Çıktı! Son Üç Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Puan Verin
  • XRP Pazar günü son üç ayın en yüksek seviyesi olan 1,35 dolara ulaştı.
  • XRP art arda 11 gündür yükselmeye devam ediyor.
  • XRP, 0,52 dolarlık dip seviyesinden bu yana %162 yükseldi.
Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Ripple ( XRP ), Pazar günü 1,30 doları aşan fiyat artışını takiben hafta sonu en çok yükselen kripto paralardan biri olmaya devam ediyor.

XRP, Mayıs ortasından bu yana ilk kez 1 doların üzerine çıktı. Ripple hafta sonu yükselişe devam etti. XRP’nin fiyatı hafta sonu %37’ye yükselirken üst üste 11 gün boyunca yükseliş yaşadı.

XRP, yaklaşık bir ay önce 0,51 dolardan Pazar günü 1,35$’a ulaştı. 

Kaynak: Tradingview

Ripple (XRP) ile SEC Arasındaki Devam Eden Savaş

XRP’nin fiyatı istikrarlı bir şekilde yükselirken. Ripple Labs aleyhine menkul kıymet satışıyla ilgili devam eden dava henüz sonuçlanmadı. Son zamanlarda SEC, Ripple’ın Slack mesajlaşma geçmişini göndermesini talep etmişti. SEC, Slack mesajlarının kritik derecede önemli bilgiler verdiğine inanıyor. 

Devam eden dava, Ripple Labs’ın düzenleyici kurumdan aşırı baskı altına girdiğini gördü. Ancak şirket, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını belirterek savunmasında kararlı davrandı. Şirket ayrıca davanın tamamen reddedilmesi için adımlar attı.

XRP gün içinde %13,5’in üzerinde arttı ve 1,29 $ fiyatla bir süre yatay seyretmeye devam etti. XRP’nin toplam piyasa değeri şu anda 60.18 milyar dolar ve XRP, fiyat artışı yaşamaya devam ederse, muhtemelen BNB’yi geçebilir.

Kaynak: CoinGecko

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel