WAVES Yüzde 19,8 Artarak 24,99 Dolara Yükseldi!

Waves, kullanıcısına kendi özel kripto parasını üretmeye imkan veren inovatif bir kripto para birimi ve bu hafta yatırımcısını sevindirdi.

BTC’nin Cumartesi günü oluşturduğu 47 bin dolar seviyesini koruyamamasının ardından hafta sonuna hafif bir düşüşle başladı. Bununla birlikte, bazı altcoinler tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabilmek için büyük yükselişler yaşıyorlar.

24 saat içinde %19.8’lik bir yükselişin ardından, bu yazının yazıldığı sırada, 24.99$’dan işlem görüyor.

Waves Fiyat Analizi

Kaynak: Tradingview WAVES/USDT Saatlik Grafik

Çok amaçlı blok zinciri platformu, şu anda inanılmaz yükselişler yaşadığını görebildiğimiz büyük bir yükseliş trendinde bulunuyor. Bu yükseliş devam ederse, bu kripto paranın 28 dolar seviyesini yeniden test etmek için hareket ettiğini göreceğiz. Waves son 24 saat içinde bu seviyeyi aşmaya çalışmıştı, ancak bu noktada direncinden red yedi.

BTC’nin son düşüşünden sonra piyasa desteği kaybetmesine rağmen, WAVES’in satın alma desteği, geçen gün elde edilen çift haneli yükselişlere bağlı olarak güçlü kalmaya devam ediyor. 

Piyasa desteği de devreye girerse, 30 dolar ve daha yukarısına yükseliş gerçekleştirdiğini görebiliriz. Bu da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 43 dolara tekrardan ulaşmasına olanak sağlayacaktır.

Öte yandan, yükseliş trendi başarısız olabilir ve 21 dolar civarında daha düşük seviyelere düştüğünü görebileceğimiz trend tersine dönebilir. Böyle bir düşüş, son birkaç gün içinde fiyatlardaki artış nedeniyle fiyatta küçük düzeltmelere gidebiliriz.

Yatırımcıların ilgisini çeken blok zinciri platformu, kullanıcıların kendi özel kripto paralarını üretmelerine izin veren bir blok zinciri üzerinde çalışır. Firmanın web sitesine göre, blockchain teknolojisini ilerletmeyi ve gelecekteki geliştiriciler için kullanılabilir hale getirmeyi hedefliyor. Waves blok zincirinin benimsenmesinin artması durumunda, fiyatlarda yükselişler yaşayabiliriz.

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.