WAVES Yüzde 19,8 Artarak 24,99 Dolara Yükseldi!

Puan Verin

Waves, kullanıcısına kendi özel kripto parasını üretmeye imkan veren inovatif bir kripto para birimi ve bu hafta yatırımcısını sevindirdi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

BTC’nin Cumartesi günü oluşturduğu 47 bin dolar seviyesini koruyamamasının ardından hafta sonuna hafif bir düşüşle başladı. Bununla birlikte, bazı altcoinler tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabilmek için büyük yükselişler yaşıyorlar.

24 saat içinde %19.8’lik bir yükselişin ardından, bu yazının yazıldığı sırada, 24.99$’dan işlem görüyor.

Waves Fiyat Analizi

Kaynak: Tradingview WAVES/USDT Saatlik Grafik

Çok amaçlı blok zinciri platformu, şu anda inanılmaz yükselişler yaşadığını görebildiğimiz büyük bir yükseliş trendinde bulunuyor. Bu yükseliş devam ederse, bu kripto paranın 28 dolar seviyesini yeniden test etmek için hareket ettiğini göreceğiz. Waves son 24 saat içinde bu seviyeyi aşmaya çalışmıştı, ancak bu noktada direncinden red yedi.

BTC’nin son düşüşünden sonra piyasa desteği kaybetmesine rağmen, WAVES’in satın alma desteği, geçen gün elde edilen çift haneli yükselişlere bağlı olarak güçlü kalmaya devam ediyor. 

Piyasa desteği de devreye girerse, 30 dolar ve daha yukarısına yükseliş gerçekleştirdiğini görebiliriz. Bu da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 43 dolara tekrardan ulaşmasına olanak sağlayacaktır.

Öte yandan, yükseliş trendi başarısız olabilir ve 21 dolar civarında daha düşük seviyelere düştüğünü görebileceğimiz trend tersine dönebilir. Böyle bir düşüş, son birkaç gün içinde fiyatlardaki artış nedeniyle fiyatta küçük düzeltmelere gidebiliriz.

Yatırımcıların ilgisini çeken blok zinciri platformu, kullanıcıların kendi özel kripto paralarını üretmelerine izin veren bir blok zinciri üzerinde çalışır. Firmanın web sitesine göre, blockchain teknolojisini ilerletmeyi ve gelecekteki geliştiriciler için kullanılabilir hale getirmeyi hedefliyor. Waves blok zincirinin benimsenmesinin artması durumunda, fiyatlarda yükselişler yaşayabiliriz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel