Stellar Lumens (XLM) Teknik Analizi: 29 Aralık 2020

Puan Verin

Stellar Lumens (XLM) için güncel teknik analize geçmeden önce piyasa hakkında bir kaç şey eklemekte fayda var. Altcoin piyasası, kısa vadeli bir yükseliş görünümü ile önce herkesin dikkatini çekmişti. Bir çok altcoin son kayıplarından birazda olsa kurtulmuştu. Stellar Lumens, 0.156 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya hazır görünüyordu.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!
Stellar Teknik Analiz Grafigi 29 Aralik 2020
Kaynak: TradingView

Stellar Lumens Güçlü Direnç ve Destek Seviyelerini Test Edebilir

Stellar Lumens, son bir kaç gündür düşen ticaret hacmiyle grafiklerde simetrik bir üçgen modeli (mavi çizgi) oluşturdu. %50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin 0.156 dolardan ve %61.8 geri çekilme seviyesinin 0.138 dolardan güçlü direnç ve destek seviyeleri olarak hareket etmesi beklenebilir.

MACD sıfır çizgisinin altında hareket ediyor. Ve geçtiğimiz bir kaç gün içinde XLM için ivme kaybı yaşarken, yükseliş eğilimi oluşturuyordu. Aynı olasılıkla daha yüksek tırmanışa geçti.

Korelasyon için takip edilecek kriptopara tabi ki Bitcoin olacaktır. Artan işlem hacmi ile desteklenen her iki seviyenin üzerinde bir işlem seansı, XLM için bir sonraki hareketin yönünü muhtemelen belirleyecektir.

Stellar (XLM) Nedir?

Stellar Lumens (XLM), paranın taşınmasına ve depolanmasına izin veren açık bir ağdır. Temmuz 2014’te piyasaya sürülmüştür. Hedeflerinden biri de dünyanın bankasız işleyen finansal katılım modelini oluşturmaktır. Ancak kısa süre sonra öncelikleri, finans şirketlerinin blok zincir teknolojisi aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurmalarına yardımcı olmaya kaydırılmıştır.

Stellar (XLM) Fiyatı ve Piyasa Değerleri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Stellar fiyatı 3.21 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.117409 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 XLM satın almak isterseniz de 0,111737 ‘dan alım yapabilirsiniz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel