Stellar Lumens ‘ten yine bir bağış kampanyası daha

Puan Verin

Sektörde en ilginç projelerden biri olarak anılan Stellar Lumens (XLM), bu aralar kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik yeni bir bağış kampanyası başlattı. Stellar Geliştirme Vakfı, Nisan ayı boyunca 6 kar amacı gütmeyen kuruluşa yapılan XLM bağışları gerçekleştirecek.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Stellar için bu ilk değil ve sonda olmayacak !

Koronavirüs (Covid-19) krizinin yaşandığı bugünlerde, Stellar Geliştirme Vakfı 6 büyük kuruluşa bağış yapacak. En fazla 1.9 milyon XLM’ye kadar gerçekleşecek olan bağışın şuan ki güncel kurda karşılığı 79 bin dolardır. Aynı zamanda Vakıf, bu yeni bağış kampanyasına katılan hayır kurumlarının her birine zaten 100.000 XLM bağışlamıştır.

Daha öncede çeşitli şirket ve kuruluşlara yardımlarda bulunan XLM Vakfı, her bağışında belirttiği gibi bu ilk olmadığı gibi sonda olmayacak diye belirtti. Son günlerde yaşanan dünya ekonomik darlığı nedeniyle zorda kalan kuruluşlara yardımlar çeşitli sektörlerden gelmeye devam ediyor. Yazı yazılırken ki son durumda dünyadaki vaka sayısı 1.2 milyonu geçti ve ölümlerin sayısı ise 70 bin kişiye dayanmış vaziyette. Ülkemizde de vaka sayısı 20 bin kişiyi geçmiş durumda. Ve Türkiye’de ki ölüm sayısı 574 kişiye ulaştı.

Bağışların yapılacağı kuruluşlar

Stelar Geliştirme Vakfı’nın bağışlarda bulunacağı kuruluşlar arasında Unicef France, Tor Projesi, Heifer International, Watsi, Basın Özgürlüğü ve Kodlayan Kadınlar yer alıyor. COVID-19 nedeniyle en fazla ölümlerin yaşandığı 6.ülke olan Fransa için bağışın yapılacağı dikkatleri çekti. Ve basın özgürlüğünün her seferinde dile getirildiği dünyada, bağışların bu kuruluşa yapılmış olması ise manidar oldu.

Kullanıcı arttırmaya yönelik attığı adımlar ile bilinen Stellar, bu işler için her zaman fon ayırmaya devam edecek gibi duruyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel