SIX borsası dijital varlıklarını bankalara açıyor

Puan Verin

İsviçre borsası SIX, 2018 yılında Swisscom ve Sygnum tarafından kurulan kripto para saklama şirketi olan Custodigit’e yatırım yaptı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

SIX Digital Exchange’in İsviçre bankalarının müşterilerine dijital varlıklar sunmasını sağlamak için diğer iki firmaya katılacağı yeni bir girişim için anlaştı.

SIX web sitesinde listelenen ortak Kurumsal Dijital Varlık Ağ Geçidi, ticaret, akıllı sipariş yönlendirme ve ödeme gibi hizmetler ve ayrıca Custodigit aracılığıyla güvenli varlık depolaması sağlayacak.

SIX exchange, şirketlerin ilk hizmetlerini 2021’in ilk çeyreğinde başlatmayı planladığını ve diğer işlemlerin yıl boyunca ekleneceğini kaydetti.

‘Bankaların hızla yeni bir finansal hizmetler çağına girmesini sağlıyoruz’

Swisscom’da fintech başkanı Johannes Höhener, “İsviçre’nin önde gelen finansal altyapı sağlayıcılarının güçlü yönlerini birleştirerek, İsviçre ve ötesindeki bankaların hızla yeni bir finansal hizmetler çağına girmesini sağlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Firmaların nitelikleri

Sygnum: İsviçre düzenleyicisi Finansal Piyasa Denetleme Kurumu’ndan bankacılık lisansına sahip bir dijital varlık finans firmasıdır. Swisscom: Çoğunluğu İsviçre hükümetine ait olan büyük bir telekom firmasıdır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel