SEC Davasında, Ripple’ı Eski SEC Başkanı Temsil Edecek!

Puan Verin

SEC Davasında, Ripple’ı Eski SEC Başkanı Mary Jo White temsil edecek. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Aralık 2020’de blockchain odaklı Fintech firması olan Ripple Labs’a dava açmıştı. Davadan hemen sonra ise SEC başkanı değişti ve üyelerinde de değişiklik yaşandı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

SEC Davasında, Ripple’ı 22 Avukat Savunacak

SEC’in açtığı dava da Ripple inaanılmaz bir hukuk uzamanı kadrosu kurdu. Bu savunucular arasında eski SEC başkanı Mary Jo White da var. Tam 22 kişiden oluşan bir avukat ordusu bugün Türkiye saati ile 21:00 da Ripple’ı savunacak. Ayrıca 3 ayrı hukuk bürosundan oluşan bu avukatlar alanında uzman kişilerden oluşuyor.

Marry ripple avukati
Eski SEC Başkanı Mary Jo White

En önemli avukatı White, Fortune ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda SEC’in, kayıtsız menkul kıymetlerin satışı iddiasıyla Ripple aleyhine dava açarken büyük bir hata yapmış olabileceğini söyledi. Ripple Labs tarafından 2013 yılında kurulan XRP, şu anda dünya çapında kriptopara varlık piyasalarında işlem görüyor. (Ancak XRP alım satımı, SEC davasının ardından birçok platform tarafından askıya alındı.)

“yasal ve gerçeklere dayalı olarak tamamen yanlış”

Mary Jo White

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel