Ripple (XRP) Teknik Analizi: SEC, Düzeltilmiş Davasını Sundu

Puan Verin

Ripple ve SEC arasındaki çok önemli davaya 4 gün kala, SEC dün değiştirilmiş bir şikayette bulundu. Yani açtığı dava dosyasını revize etti.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Tek yasal iddia kalmış oldu. XRP’nin belirli dağıtımları bir yatırım sözleşmesi oluşturdu mu? Yoksa başka bir durum söz konusu mu? SEC’in yıllarca bekledikten sonra şikayetlerini “düzeltmeye” çalışması tam bir vaka diyebiliriz.

Ripple (XRP) Teknik Analizi (19 Şubat 2021)

XRP/USD paritesinde ilk destek seviyesi 0,5204 olacaktır. Bu seviyede tutunamazsa uğrayacağı ikinci destek 0,4634 seviyesidir. Eğer 0,5204 destek seviyesi kırılmadığı takdirde ise ilk direncimiz 0,5446 seviyesi olacaktır. Yukarı kırarak 0,6089 seviyesini hedef yapabilir.

xrp usd grafigi
Kaynak: Tradingview

Fakat SEC ile XRP arasındaki 22 Şubat tarihindeki davada çıkacak sonuç, tüm teknik analizleri geçersiz kılabilir. Davanın nasıl sonuçlanacağı çok önemlidir. SEC ‘in kazanması veya kaybetmesi durumunda XRP/USD paritesinde ciddi volalite görebiliriz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel