Ripple Ve SEC, XRP Davası İçin Ortak Açıklama Yaptılar

Puan Verin

Ripple için tüm yatırımcıları ve ilgi duyan kitlesi 22 Şubat tarihine odaklanmış durumdayken, XRP davası için önemli bir ortak açıklama geldi. İki tarafın avukatları ve önemli kilit isimleri bir araya geldiler.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Ripple İçin Bir Anlaşma Sağlanamadı!

Geçtiğimiz aylarda XRP ‘nin fiyatı 0.8 dolara kadar yaklaşmışken SEC’in Ripple yöneticilerine açtığı 1.38 milyar dolarlık dava ile XRP sert düşmüştü. 0.17 dolara kadar sarktıktan sonra toparlanma gösterdi. Piyasada 0.55 dolardan alıcı bulan değerli kriptopara için dava öncesi sıcak bir gelişme yaşandı.

ABD yasalarına göre davadan 1 hafta önce taraflar buluşabilir ve anlaşma yoluna gidebilirler. Bu kanuna göre dün bir araya gelen SEC ve Ripple yetkilileri uzlaşma sağlamak için toplantı yaptılar. Fakat bu görüşmeden olumlu bir sonuç elde edemediler. İki tarafın yazılı ve sözlü görüşmesinden birşey çıkmadı. Artık 22 Şubat’ta yapılacak dava daha önemli olduğu biliniyor.

Mahkemeye Ortak Bildiri Sundular

15 Şubat günü yapılan görüşmelerde çıkan ortak sonuç bir bildiri halinde mahkemeye bakan yetkili kuruma sunuldu. Ama bildiride dikkat çeken önemli bir nokta var. Metin arasında “an itibari ile anlaşma sağlanamadı” söylemi dava gününde anlaşma umudunu hala sıcak tutuyor.

Ripple’ın Umudu SEC’in Yeni Başkanı

Amerika’nın SPK kuruluşu gibi piyasa düzenleme kurumu olan SEC’in yeni başkanı Gary Gensler seçildi. Ripple’a dava açıldığında eski başkan tarafından açılmıştı. Şimdi ise başkanın değişmiş olması yatırımcılarda büyük umut doğurdu. Öyle ki Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Gensler’ın aday gösterilmesi sonrasında kendisini Twitter üzerinden tebrik ettiğini hatırlayalım.

Yatırımcılar ve bazı analistlere göre SEC ile Ripple arasında eninde sonunda bir anlaşma sağlanacakmış. Buna inanan bir çok yatırımcı şuan portföyünde XRP HODL yapıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel