Ripple, MoneyGram ile stratejik ortaklık ilan etti

Puan Verin

Ripple yine dev bir ortaklık duyurusu ile kripto para sektörüne can katmaya devam ediyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Uzun süredir diğer kripto paraların piyasaya renk katacağı bir şirket ortaklığı veya stratejik bir ortaklık haberi gelmiyordu. Ama bir kaç saat önce Ripple bu derin sessizliği bozdu. Merkezi ABD’nin Teksas eyaletinde bulunan ve NASDAQ hissesi 1,45 milyar dolar olan dev ödeme ağı MoneyGram International Inc. ile Ripple stratejik bir ortaklığa gittiler.

MoneyGram şirketine yakından bakalım

Ödeme yöntemi MoneyGram Dallas kentinde 1940 yılında kurulmuştur. Amerikan borsalarındaki toplam hisse senedi fiyatı 1,45 milyar dolar gibi bir miktara ulaşmış büyük çaplı bir firmadır. 2016 yılından bu yana şirketin CEO koltuğunda W. Alexander Holmes bulunuyor. Üst kuruluşları MoneyGram Payment Systems Inc ve MoneyGram International Holdings tir. Türkiye de bile faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Ripple bu duyuru ile yüzde 10 dan fazla değer aldı

Şöyle bir geçmişi yokladığımızda Ripple neredeyse son iki aydır hareketsiz bir seyir halindeydi. Ne aşağı ne yukarı ivme alabildi. Fakat bu ortaklık ile birlikte yüzde 10 un üstünde değer aldı. Ethereum bile ondan çok daha iyi hareketlilik kazanmıştı. Herhalde bu haberden sonra yukarı ivme yapması olası gibi duruyor.

Ortaklık duyurusundan önce değeri 0,42 dolar olan değerli kriptonun sonrasında artış yaparak 0,46 dolarlara kadar çıkması, onu yatırımcılar tarafından mercek altına alınacak coin yapmıştır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel