Ripple ile Ödeme Kabul Eden Satılık Araçlar, Ünlü Sitelerde!

ripple satilik araba
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Ripple, geçtiğimiz haftalarda Amerika’nın ekonomi düzenleme kurumu olan SEC tarafından açılan davaya takılmıştı. Ve sert düşüşler ile yatımcısını üzmüştü. Fakat bugünlerde herkesin gözü 22 Şubat 2021 de yapılacak SEC ve Ripple mahkemesinde.

Ripple, SEC Davasına Rağmen Büyük İlgi Görüyor

SEC’in engeline takılan ünlü kriptopara birimi XRP, uzun süre CMC’de 3.sıradayken şuan 6.sıraya kadar gerilemiş görünüyor. XRP cephesinde çıkacak sıcak bir gelişmeyle bu sıralamanın değişeceği bilinen bir durumdur.

Ripple, Google başta olmak üzere bir çok arama motorunda ve sosyal medyada ilgisini hala çok popüler tutuyor. En çok arananalar arasında yer almaya devam ediyor. Bazı yatırımcılar ise ellerinde bulunan gayrimenkul ve araç satışlarını Ripple üzerinden gerçekleştiriyor. Borsadaki alım satımların dışına taşan XRP için kullanabilirlilik oranı her geçen gün artıyor. Kriptopara birimlerinin piyasada mal ve hizmetler karşılığı likitide edilmesi onları daha değerli kılıyor.

Diyarbakır’da Arabam’dan Satılık Passat

Diyarbakır’da bir vatandaş aracını arabam.com üzerinden satılığa çıkarmış. Aracın ödeme yönteminde ise Ripple (XRP) kabul edeceğini yazmış. Ripple karşılığı 2008 model bir Volkswagen Passat sahibinden satılıkmış.

Kaynak: Arabam.com

Aracını XRP ile satan vatandaşın indirimde uyguladığı görülüyor. Hatta aracında yapacağı pazarlık / indirim sadece XRP ile ödeme yapacak olan kişiler için geçerliymiş.

Ödeme yöntemi olarak Ripple (XRP) kabul ediyorum. Ripple ile ödeme yapıldığı takdirde ekstra 500 TL daha indirim uygulanacaktır.

Araç sahibi

Malatya’da Sahibinden Satılık Mercedes Benz

Aynı şekilde başka bir vatandaş ise Sahibinden sitesinde yaptığı ilana göre aracını Ripple ile satıyor. Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde yaşayan vatandaşın aracını 525 bin TL karşılığında ilana verdiği görülüyor.

Bunun gibi bir çok örnek görebiliriz. Piyasada kriptopara birimlerinin ürün, mal ve hizmetlerce karşılık bulması, sektör açısından olumlu görünüyor.

Ripple ile Ödeme Kabul Eden Satılık Araçlar, Ünlü Sitelerde!

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.