Ripple, İki Parti Halinde 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı

ripple xrp haber
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Ripple serbest bırakma (kilit açma işlemini), her biri 500 milyon adet olmak üzere iki transfer halinde yaptı.

Yazı yazılırken ki XRP fiyatı olan 1,56 doları baz aldığımızda parasal değeri 1,56 milyar dolara tekabül eden bir meblağ. Zaten ay başına planlanmış olan bir durumdu. Amaç ise kripto borsalarında tokenlerin likiditesini desteklemektir. Bu paranın bir kısmını Ripple’ın ortaklarına ve müşterilerine gönderiliyor. Kalanı ise şirketin mevcut giderlerini karşılamak için XRP kullanılıyor.

Kaynak: Whale Alert

Ripple, Bu Kriptoparalar’ın Çoğunu Genellikle Aynı Gün Tekrar Kilitler

Bununla birlikte serbest bırakılan kriptoparaların çoğu ki bu yaklaşık %80 – 90 civarında olup genellikle aynı gün tekrar kilitler. Yatırımcıları korkutacak bir durum yoktur. Çünkü emanetten alınan bu programlanmış XRP çekimleri kriptoparanın fiyatını etkilemez.

Ayrıca, Whale Alert (blok zinciri takipçisi) tarafından yayınlanan son paylaşımlara göre, geçtiğimiz 10 saatte 69,7 milyon XRP, Ripple ve birkaç büyük kripto borsası tarafından transfer edildi.

Ripple, İki Parti Halinde 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.