Ripple Davası Ne Zaman ve Saat Kaçta Başlayacak?

Puan Verin

Ripple davası sadece XRP’yi değil diğer kriptoparaları da ilgilendiren bir olay oldu. Stellar Lumens, TRON, Dash vb. tüm kriptopara birimlerini yakından ilgilendiriyor. Bu yüzden sektörün gözü şuan 22 Şubat’ta yapılacak olan SEC’in XRP davasında olacaktır.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Ripple Davası ‘na Bakacak Hakimler Belli Oldu

Ripple davası yakından takip ediliyor. Öyle ki mahkemenin günü, saati, hakimlerin kimler olacağı ve diğer tüm detayları merak edilen bir konudur.

22 Şubat 2021 ‘de yapılacak olan XRP davasına 2 hakim bakacak. 1.Bölge yargıcı ile 2.sulh hakimi davaya bakacak olan hakimlerdir. Bölge yargıcı karar verici nitelikte olup, sulh hakimi ise arabulucu olarak görev alacak. Mahkeme, Türkiye saati ile (GMT+3) 21:00 da başlayacaktır.

Bölge yargıcı Analisa Nadine Torres olacaktır. Torres, Amerika Birleşik Devletleri New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesinde Bölge Hakimi olarak görev alıyor. Ve babası ile dedesi de aynı zamanda hakimdir.

Torres daha önce ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’na (SEC), “kaynakları korumak” ve “yargı verimliliğini artırmak” için bir sulh hakimini görevlendirme rızasını sormuştu. SEC ise yazılı rızaya olumlu cevap vermişti. Aksi takdirde mahkeme daha da uzayabilirdi.

ripple davasi icin sulh hakimi
Kaynak: CMC

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel