Ripple Davası Ne Zaman ve Saat Kaçta Başlayacak?

ripple davasi saat kacta ne zaman
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Ripple davası sadece XRP’yi değil diğer kriptoparaları da ilgilendiren bir olay oldu. Stellar Lumens, TRON, Dash vb. tüm kriptopara birimlerini yakından ilgilendiriyor. Bu yüzden sektörün gözü şuan 22 Şubat’ta yapılacak olan SEC’in XRP davasında olacaktır.

Ripple Davası ‘na Bakacak Hakimler Belli Oldu

Ripple davası yakından takip ediliyor. Öyle ki mahkemenin günü, saati, hakimlerin kimler olacağı ve diğer tüm detayları merak edilen bir konudur.

22 Şubat 2021 ‘de yapılacak olan XRP davasına 2 hakim bakacak. 1.Bölge yargıcı ile 2.sulh hakimi davaya bakacak olan hakimlerdir. Bölge yargıcı karar verici nitelikte olup, sulh hakimi ise arabulucu olarak görev alacak. Mahkeme, Türkiye saati ile (GMT+3) 21:00 da başlayacaktır.

Bölge yargıcı Analisa Nadine Torres olacaktır. Torres, Amerika Birleşik Devletleri New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesinde Bölge Hakimi olarak görev alıyor. Ve babası ile dedesi de aynı zamanda hakimdir.

Torres daha önce ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’na (SEC), “kaynakları korumak” ve “yargı verimliliğini artırmak” için bir sulh hakimini görevlendirme rızasını sormuştu. SEC ise yazılı rızaya olumlu cevap vermişti. Aksi takdirde mahkeme daha da uzayabilirdi.

Kaynak: CMC

Ripple Davası Ne Zaman ve Saat Kaçta Başlayacak?

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.