Ripple Belirsizliği Devam Ederken, Kayıp Dahada Derinleşiyor

Puan Verin

Ripple, yeni bir önde gelen kriptopara borsasından delist (liste dışı) edileceği haberi karşısında çöküşünü derinleştirdi.

Dev Altcoin şu anda son 24 saat içinde yüzde 25’in üzerinde düşerek 0,21 dolardan alıcı buluyor. Bu da uzun bir zamanın en düşük seviyesi demektir. XRP, yalnızca son yedi günde yüzde 53 düşerek yatırımcısını üzdü. Ve bu da onu piyasa değerine göre ilk 100’de en kötü performans gösteren kriptopara olarak öne çıkardı

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

.

Ripple 3.Sırayı USDT’ye Kaptırdı

Piyasa değeri açısından 10 milyar doların altına gerileyen XRP, uzun zamandır 3.sıra olan koltuğunu stabil kripto varlığa kaptırdı. Bu olay sadece 1 hafta içinde oldu. Tether Doları’nın piyasa değeri 20 milyar dolarda ve XRP’nin son bir hafta içindeki %53 kaybı onu bir sıra geriye düşürdü.

CMC Verisi

Ripple Desteği Kaybediyor, Düşüş Dahada Derinleşebilir

Coinbase Hukuk Direktörü Paul Grewal, dev kriptopara XRP’nin delist edileceği haberini duyurdu. Liste dışı edileceği tarih 19 Ocak 2021 olarak belirtildi.

Grewal daha sonra şunları ekledi:

SEC’in Ripple Labs, Inc’e açtığı davanın ışığında, platformumuzdaki XRP alım satım çiftlerini askıya alma kararı aldık. Alım satım işlemleri yalnızca 28 Aralık 2020 14:30 PST itibarıyla sınıra girecek ve 19 Ocak 2021 Salı günü Pasifik Standart Saati * 10: 00’da tamamen askıya alınacaktır. Zamanlamada herhangi bir değişiklik olup olmadığı da dahil olmak üzere, varsa, Coinbase Destek Twitter hesabı aracılığıyla ek güncellemeler sağlayacağız.

Ripple Hukuk Direktörü

Coinbase, XRP alım satımının askıya alınmasının ardından “Müşterilerin alım satımın askıya alınmasından sonra para yatırma ve çekme işlevi için kullanılabilecek XRP cüzdanlarına erişimini etkilemeyeceğini söylüyor. Ayrıca, müşteriler önceden duyurulan Spark airdrop için uygun olmaya devam edecek” dedi.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel