Polkadot, Bulut Hizmeti olan Kabuk Depolamayı Başlattı

Puan Verin

Gelişmekte olan Polkadot ekosisteminin yıldız projelerinden biri olan Crust Network’ten radikal gelişim.

Geçtiğimiz günlerde NGC Ventures, SNZ, HashCIB, DFG, KNS Group ve AU21 Capital gibi yatırımcılarla bir kaç milyon dolarlık Seri A finansman turunu tamamladı. 2020’de Crust Network, Substrate Builders Programına katıldı ve Web3 Foundation’dan bir hibe kazandı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Polkadot Merkezi Olmayan Bulut Hizmetine Sahip Olacak

Crust Network’ün merkezi olmayan bulut hizmetlerini dünya çapındaki kullanıcılara sunmasının temel aşamalarından biri gerçekleşti. Crust, depolama kaynağı sağlayıcılarının ve depolama kaynağı kullanıcılarının açık bir pazarda işlem yapmasına olanak tanıyor. Bir ağ depolama kaynağı ticaret pazarı olan Storage Market tasarımı ilgi çekiyor. Crust Storage Market’i tanıtmak için, CSM jetonu UniSwap’te ve diğer topluluk etkinlikleri aracılığıyla likidite sağlayan topluluk üyelerine verilmektedir. Gelecekte Crust, Crust Service Market üzerinden de alınıp satılacak olan merkezi olmayan bulut bilişim gibi diğer bulut hizmetlerini uygulamayı planlıyor.

Polkadot parachain aracılığıyla ana ağ lansmanına hazırlanıyor. Crust Network, CC2 Maxwell testnetini ve “Profit Ark I & II” teşvikli testnetini başlattı. “Profit Ark I” test metresi 30 Kasım’da başlatıldı. 50 gün sürmesi planlanlanan testin sonuçları daha sonra paylaşılacaktır. Yaklaşık 1,4 milyon dolar değerinde 320.000 CRU tokeninin tüm testnet katılımcılarına verilmesi planlanıyor. Dünyanın dört bir yanındaki bölgelerdeki 740’tan fazla düğüm, “Profit Ark I” in bir parçası olarak 40 PB veri depolama alanı sağladı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel