Loom Network yükselişe geçti

Puan Verin

Önceki gün satoshi cinsinden değeri 210 seviyelerinde iken Loom Network şuan 248 seviyesini kırmış durumda.

Peki ama bu yükselişin nedeni nedir ve devamı gelir mi?

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Yükseliş için Loom kriptosundan herhangi bir kayda değer haber yok. Fakat teknik analizler onun atağa kalkacağını önceden öngördü. Çünkü sürekli bir alım gücü ile sıkışan kanala girmiş durumdayken sonunda o kanalını kırdı. Yukarı yönlü bu sıçrayışın tek nedeni teknik analiz psikolojisi diyebiliriz.

Devamı için kademeli yükseliş öngörülüyor. Yani belirli direnç seviyelerini aşa aşada gidebilir ama aksi durumu da yaşayabilir. Fakat yükseliş kanalının çalışma ihtimali daha etkin olabilir yönünde analistler yorum yapıyorlar.

Yüzde 8 in üzerinde bir artış gösteren yenilikçi coin, daha çok oyun sektöründe aktif rol almaktadır. Popüler kod okulu CryptoZombies’in kurucusu olan bu kripto para ilerleyen zamanlarda daha çok ilgi görebilir.

Loom Netwok ‘ü yakından tanıyalım

2018’in başından beri üretimde olan çok kanallı (birden fazla zincir teknolojisi) bir birlikte çalışma platformu olarak çıkış yapan bir kripto paradır. Hızlı ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi gerektiren yüksek performanslı Dapp’lerı ölçeklendirmek için optimize edilmiş olan ağ, Dapp’lerın geleneksel uygulamalar ve yeni kullanıcılara sürtünme olmadan karşılaştırılabilir bir UX sunmasına izin verir kripto cüzdan yazılımı indirmeniz gerekiyor.

Loom’un ayrıca Bitcoin, Ethereum, Binance Chain ve Tron (EOS ve Cosmos yakında) ile entegrasyonları bulunmaktadır. Bu geliştiricilerin tüm büyük zincirlerden varlıkları entegre etmelerine ve yalnızca bir kez bir dapp oluşturmasına ve aynı anda tüm platformlardaki kullanıcılara sunmasına olanak sunmaktadır.

Çok fazla kişi ve kuruluşun ortak girişimi olarak ön plana çıkmaktadır. Neondistrict, Axie Infinity, Shipchain, Plasma Bcars, Crazy House vb. ürünler ile güç kazanmaktadır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel