KuCoin’de En İyi Performans Gösteren İlk 5 Polkadot Ekosistem Projesi

Puan Verin

KuCoin, günlük 2 milyar dolara yaklaşan işlem hacmi ile en iyi borsalar sırlamasında 6.sırada yer alan bir kriptopara birimi borsasıdır. Ara ara çeşitli piyasa raporları yayınlayarak kamuoyunu bilgilendirmeye devam ediyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

KuCoin: En İyi Performans Gösteren İlk 5 Polkadot Ekosistem Projesini Duyurdu

KuCoin, resmi Twitter adresinde en iyi performansa sahip ilk 5 Polkadot ekosistem projesini duyurdu. Son 7 günlük ve 30 günlük fiyat değişimleri göz önüne alınarak yapılan değerlendirmede Phala Network (PHA), Ankr (ANKR), Selfkey (KEY), Kusama (KSM) ve Aergo (AERGO) olarak ilk 5 polkadot ekosistemine ait projeler öne çıktı.

en iyi 5 polkadot projesi
Kaynak: KuCoin

30 Günlük fiyat değişim oranında %400 den fazla artış ile ANKR ilk sırayı aldı. İkinci sırada ise %207 lik artış ile AERGO yer almış. %123 yükselerek adından söz ettirmeye başlayan üçüncü kriptopara birimi ise KEY oldu. 4.Sıraya yerleşen ve Reddit başta olmak üzere bir çok forumda adından söz ettiren yeni iddialı proje ise PHA oldu. Son olarak 5.sıraya yerleşen dijital varlık ise KSM projesi.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel