Kripto fenomenlerinin son 24 saat içindeki piyasa tweetleri

Puan Verin

Kripto fenomenleri piyasa için neler düşünüyor ve kripto paralardaki ayı piyasası korkusu ne zaman bitecek? Bu sorunun cevabını kripto para fenomenlerinin tweetlerinden öğrenelim.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Kripto fenomenlerinin piyasa hakkındaki tweetleri

Ninja Traders ekibinin tanınan ismi Crypto Kemal, yön tahmininde bulunmak istemediğini ve piyasanın kararsız yapısına dikkat çekerek uyarıyor. Twitter da yaklaşık 500k takipçiye sahip fenomen, piyasa yönünde çekimser davranıp sadece taktik verdi.

Yön tahmini ve beklentiye gerek yok, riskini yönet düşüşe de yükselişe de hazırlıklı ol… düşerse alırız yükselirse satarız al sat kararları verilecek bi ortamda değiliz.

Crypto Kemal

2021 Binance Avrupa’da yılın kripto içerik üreticisi ödülüne layık görülen fenomen Efe Bulduk ise piyasa için olumlu sinyal verdi. Büyük bir haber gelmediği sürece paranın tekrar belli başlı altcoinlere akacağını yazdı. Ayrıca konu ile ilgili verilerini destekleyen bir likidasyon grafiği paylaştı.

Twitter’da 521k dan fazla takipçisi bulunan ve dünyada da tanınan bir fenomen olan The Moon ise fiyatların dibe ulaştığını ön gördü. Şuanki düşüşün bir alım fırsatı yarattığını savunuyor.

Takipçi sayısı 113k ya ulaşan fenomen bozokcoin, piyasayı tehdit eden pek fazla unsurun kalmadığını artık yükselişin sinyali olarak gördüğü bir durum içinde olduğumuzu söylüyor. Çin hamlesinin bittiğini, yatırımcıların regülasyonlara alıştığını ve fed tehdidinin ortadan kısa vadeli olarak kalktığını söylüyor. Bu görüşe göre piyasanın yükseliş kaydedeceğini ön görüyor.

bozokcoin piyasa yorum tweet
Bozokcoin

Mahlas olarak Ranzerf adını kullanan Oğuzhan Berker Koçak ise ilginç bir veri paylaştı. Çin’den gelen ilk kripto para yasağı ile en son yasağının ardından geçen zaman ile fiyat karşılaştırması yaptı. BTC’nin o zamanki fiyatı ile şuanki değeri arasında yaklaşık 40 bin dolar fark olduğuna dikkat çekti. Yani yasakların zaman içinde unutulup gittiğini Bitcoin’in ise önüne baktığını yol aldığını savundu.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel