Glassnode Ajansı: ETH’lerin çoğu DeFi akıllı sözleşmelerinde tutuluyor

Puan Verin

Glassnode ajansının raporuna göre, Ethereum kullanıcılarının şu anda bakiyelerinin çoğunu merkezi dijital alışverişlerde ve merkezi borsalarda tutmak yerine DeFi akıllı sözleşmelerinde tuttukları bildirildi.,

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Konu Başlıkları

  • Akıllı sözleşmelerde Ethereum (ETH) arzı hızla yükselmeye devam ediyor
  • Piyasalarda DeFi ile ilgili şüpheler akılları karıştırıyor
  • Sıfır olmayan ETH adreslerinin sayısı yeni bir ATH’ye denk geldiği anlaşılıyor

Glassnode analitik servis sağlayıcısı, resmi Twitter adresinin son tweet’inde şu anda akıllı sözleşmelerde kilitlenen ETH miktarının kriptopara borsalarında ETH arzını epeyce aştığını gösteren bir grafik paylaştı. Kullanıcıların bunu beklemek yerine DeFi’den kar elde etmek için kullanmayı tercih ettiğini gösteriyor.

Akıllı sözleşmelerde Ethereum (ETH) arzı hızla yükselmeye devam ediyor

Glassnode analitik servis sağlayıcı, DeFi akıllı sözleşmelerinde kilitlenen Ethereum miktarının, merkezi kriptopara borsalarında depolanan ETH arzını aştığını duyurdu.

Grafiğe göre, ETH transferlerinin hareketi 24 Ağustos tarihinde ters yönlerde gitmeye başladı. O zamanlar, akıllı sözleşmelere kilitlenmiş ETH eğrisi önemli ölçüde yükselmeye başladığı görülmüş.

Binance ve Coinbase gibi merkezi kriptoparalar platformlarında tutulan ETH miktarı ise düşmeye başlamış.

Glassnode ETH arz grafiği

YAM projesinin aşırıya kaçtığı ve kullanıcıların ETH de dahil olmak üzere bunlara çeşitli madeni paraların büyük miktarlarını birden fazla havuzdan kilitlediği zamanı temsil eder.

Piyasalarda DeFi ile ilgili şüpheler akılları karıştırıyor

YAM protokolü bundan sonra bir hata nedeniyle çöktü ve yükseltilmiş sürüm henüz başlatılmadı.

Sektördeki bazı uzmanların görüşüne göre ise DeFi konusunda şüpheci olmaya devam ettikleri görülüyor. Kısa süre önce merkezi olmayan finans platformlarını ve sözleşmeleri “ICO’dan daha büyük bir aptallık” olarak nitelendiren Tone Vays gibi bir ismi örnek verebiliriz.

Sıfır olmayan ETH adreslerinin sayısı yeni bir ATH’ye denk geldiği anlaşılıyor

Glassnode, Ethereum’a yeni kullanıcıların gelmeye devam ettiğini belirtti. Büyük olasılıkla DeFi’de verim çiftçiliği de dahil olmak üzere potansiyel müşterilerinin ilgisini çektiğini bildiren başka bir grafik paylaştı.

Grafik, sıfır olmayan adreslerin miktarının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 47122017 birime yükseldiğini söylüyor.

Kaynak: U.Today

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel