Ethereum ‘un yükselişi diğer kripto paraları nasıl etkiliyor?

Puan Verin

Dijital altın Bitcoin (BTC), 10 bin dolarlık bölgede bir başka geçici konsolidasyon bölgesi oluşturmuşken, Ethereum hala daha yüksek ilerlemeye devam ediyor. Bir analiste göre ETH’de çok yükselişe geçti ve bunun bitcoin grafiğinden daha iyi performans gösterdiğini öne sürdü. Eğer bu yükseliş devam ederse Bitcoin başta olmak üzere bir çok kripto parada bundan pozitif anlamda etkilenecek.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Ethereum son 7 ayın zirvesinde

ETH fiyatları yedi ayın en yüksek seviyesinde fiyatlanıyor. Yazı yazılırkenki fiyatı 290 doların biraz altında şuan. Daha da yükselmeye devam ettiği için dünyanın en popüler ikinci kripto varlığı için henüz bir geri çekilme görülmüyor.

Bitcoinist’in 300 dolar tahmini tutmak üzere

Birkaç gün önce Bitcoinist’in tahmin ettiği gibi 300 dolar seviyesine ramak kaldığını gördük. Direniş üzerindeki son hamle, bu yıl Ethereum için şimdiye kadar %120’lik bir kazanç sağladı. Aynı dönemde %45 civarında olan BTC’den daha iyi performans göstererek yatırımcısını mutlu etti. 320 dolarda yüksek bir direnç ile karşılaşacak. Direnci kırdığı takdirde geçen yılın zirvesi olan ve aynı zamanda psikolojik direnç olma özelliğindeki 360 dolar seviyesini ziyaret edebilir.

ETH’yi hafife almayın, Bitcoin grafiğine karşı çalışabilir

Ünlü kripto para yatırımcısı ve aynı zamanda analist olan Josh Rager, Ethereum için yeşil ışık yakan yorumlarda bulundu.

2016 yılında başlayan birikim bölgesi, fiyatın bu aralıkta geri döndüğünü ve alım satım yapmadıklarını veya ticaret yapmadıklarını hayal edin ETH’yi hafife almayın, Bitcoin grafiğine karşı çalışabilir ve bunu gerçekleştirebilir.

$ETH/ $BTC

This chart is a beauty

Accumulation zone that began back in 2016, imagine seeing the price go back down in this range and not buying or swing trading

Don’t underestimate ETH, it can run against and out-perform the Bitcoin chart

One can use ETH to stack sats pic.twitter.com/b1BRXLXfB6

— Josh Rager ???? (@Josh_Rager) February 14, 2020

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel