Ethereum Kurucusu: Kriptoparalar Altın’dan Daha Popüler

Marketcap sıralamalarına göre en değerli kriptoparalar Bitcoin ve Ethereum, yeni yıla bomba gibi bir başlangıç ​​yaptı. BTC tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı. 34800 doların üzerine çıkarken, ETH ise 1170 doların üzerine çıkarak yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Psikolojik bariyerin üzerine çıkan Ethereum, diğer altcoinlere de ivme kazandırdı.

Ethereum Mucidi: Dijitak Varlıkların Popüliritesi Devam Edecek

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e göre, kriptopara birimleri altından daha popüler görünüyor. Yeni yılda da öyle süreceğini iddiaa etti. Altın emtiası son 12 ayda BTC’ye karşı yaklaşık % 66 oranında düştü. Altına karşı popülerlik kazanmaya devam eden dijital varlıklar, yeni yıla süper bir başlangıç yaptılar.

Buterin’nin altın rezervleri piyasa değeri ile ilgili çarpıcı sözlerini hatırlatalım;

Kriptopara birimi için her zaman inandığım en küçümsenen boğa vakalarından biri, altının topal olduğu gerçeğidir. genç nesiller bunun topal olduğunu ve 9 trilyon doların bir yere gitmesi gerektiğini anlıyor ARTIK.

Vitalik Buterin

Covid-19 salgını dünyayı dijital ödemelere yönelmeye zorlarken Buterin, blok zincirlerinin ve kriptonun rolünün daha yaygın hale geldiğini görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.