Ethereum Fiyatı Muazzam Bir Yükselişe Hazırlanıyor!

Puan Verin

Ethereum Fiyatı, Bitcoin hareketlerini büyük ölçüde takip ettiğini görebiliriz. ETH fiyatı 1300 dolar civarında dolanırken, büyük yükselişi için güç topluyor olabilir.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Ethereum Fiyatı, Satış Baskılarına Rağmen Stabil Durumunu Koruyor

Ethereum, son zamanlarda karşılaştığı tüm yoğun satış baskılarını adeta bir karadelik gibi yutuyor. Boğa arenasında ısınma turu atan bir hareketi andıran ETH, bazı güç sinyallerini belirgin bir şekilde gösteriyor. Aslında bu durum, yatırımcıların lider altcoini elinde tutma hevesinin bir göstergesidir.

Her ne kadar trend hareketleri BTC ile bir korelasyon yapısı oluşturmuş olsada, yakın zamanda büyük direncini kırabilme ihtimali güçlü duruyor. Eğer bu direnci al aşağı edebilirse, muazzam bir artış yaşanabilir.

ETH Fiyatı, Büyük Yükseliş İçin 1380 Doları Kırması Lazım

ETH için 1380 dolar seviyesi oldukça önem arz eden bir direnç seviyesidir. Bu seviyenin aşılması durumunda ise ETH, tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden oluşturacaktır. 1467 dolar seviyesi şimdiye kadar ki en yüksek fiyatıdır. Fakat bu fiyata zaten şuan oldukça yakın duruyor.

Son zamanlarda yapmış olduğu 1400 dolar hareketine yakın fiyatlanmalar, duruşundaki kararlılığın bir işaretidir. Fiyat istikrarı ve büyük yükselişi BTC’nin olası çılgın hareketleri ile ilişkilidir. ETH’nin muazzam yükselişinin olması için ilk şart, BTC’nin 30 bin dolar seviyesini koruması lazım.

Ethereum, Konsolidasyona Rağmen Güç Biriktiriyor

Ethereum trend analizi yaptığımızda, grafikte dikkatleri çeken bir hareketin olduğunu gördük. Kasım ayında yapmış olduğu hareketlerin aynısını tekrarlıyor. Bu da tekrar bir yükselişin habercisi olabilir. 1300 – 1400 dolar bandında fiyat koruması yapan ETH, 1380 dolar direncini kırarsa büyük bir yükseliş yaşanabilir.

ETH Analiz 31 Ocak 2021
Kaynak: TradingView

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel