Hızlı Yükselişler Yaşayan En İyi 5 Meme Coin: Ağustos 2021 3. Hafta

Puan Verin

Meme coinler, kripto yatırımcılarına yüksek kazançlar sağlayarak inanılmaz fırsatlar sunuyor. Bitcoin ve XRP gibi belirli kullanım durumları olan kripto para birimlerinin aksine, meme coinler tam olarak işlevsel değildir. 2021’de Dogecoin’in yükselişinin ardından, meme coinleri kripto piyasasında yer edinmeye başladı. Daha fazla yatırımcı satın alma ve bunlara yatırım yapma fırsatını değerlendirmek istiyor, bu nedenle aşağıda bu coinlerin en popülerlerine bakacağız.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

1. Dogecoin (DOGE)

Kaynak: TradingView DOGE/USDT Günlük Grafik

Dogecoin’in en popüler meme coin olduğunu söylemeye gerek yok. 2013’te bir şaka olarak yaratılan Dogecoin, Elon Musk, Miley Cyrus ve Snoop Dogg gibi önde gelen ünlüler de dahil olmak üzere, dünya çapında milyonlarca kişinin yaptığı hype sonucunda hızla üst sıralara yükseldi.

Dogecoin fiyatı yüzde 25 artarak, yazının yazıldığı sırada, 0,32 dolardan işlem görüyor. Mevcut fiyat sabitlemesi son 24 saatte yüzde 2,8 düştü, ancak düşüş konsolidasyona hazırlanırken basit bir düşüş trendi gibi görünüyor.

Chainalysis’te bir ekonomist olan Philip Gradwell, bu haftanın başlarında Dogecoin için zincir içi metriklerin her zamankinden daha iyi olduğunu ve bu coin’in 2017 boğa piyasasından bu yana en yüksek noktasına yükseldiğini açıkladı. DOGE topluluğu her zaman her fırsatta Dogecoin’i dünyaya duyurmaya hazır olduğundan, bu satın almak için bir şans olabilir.

DOGE, teknik olarak oldukça iyi bir performans sergiliyor ve 20 günlük hareketli ortalamasının (MA) 0.24 doların üzerinde ve 73.91 göreceli güç Endeksi (RSI) ile devam ediyor.

2. Shiba Inu (SHIB)

Kaynak: TradingView SHIB/USDT Günlük Grafik

Shiba Inu, Doge’dan bile daha çok yükseliş yaptı ve bir yaşından küçük olmasına rağmen en popüler kripto para birimlerinden biri haline geldi.

Aslında SHIB, Nisan 2021’e kadar hiçbir şekilde öne çıkmadı. Birkaç büyük borsada listelendikten ve kendisini “Dogecoin katili” olarak pazarladıktan sonra SHIB yükseldi. Coin, Coinbase ve Binance gibi büyük borsalarda listelendi ve CoinMarketCap listelerinin en üstüne fırladı.

DOGE gibi, SHIB de geçen hafta oldukça iyi gidiyor. Coin, geçen hafta yüzde 16 ve son 24 saat içinde yüzde 5 artarak 0,000009035 dolarlık bir mevcut fiyat sabitine ulaşmak için büyük bir yükseliş yaşadı.

SHIB, 20 günlük MA’sını 0.0000069 dolar ve 73.65 RSI ile geçerek güçlü bir kripto para olmaya devam ediyor. Hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0004 dolardan çok uzakta, ancak SHIB şu anda oldukça iyi görünüyor.

3. Cumroket (CUMMIES)

Cumrocket, meme coinleri arasında oldukça nadir bir isimdir. Bu kripto paraların çoğu etkileşim için çıkmıştır ancak Cumrocket’in aslında bir kullanım durumu vardır. Nisan 2021’de inşa edilen Cumrocket, internette yetişkinlere yönelik içerik için bir pazar yeri sunuyor.

Cumrocket’in fiyatı geçtiğimiz hafta şaşırtıcı bir şekilde yüzde 103,2 arttı ve şu anki fiyatı 0,0044 dolar. Son 24 saat içinde yüzde 12 düştü, ancak meme coinlerinin nasıl performans gösterdiği göz önüne alındığında bu durum çok fazla endişe kaynağı olmamalı.

4. Monacoin (MONA)

Kaynak: TradingView MONA/USDT Günlük Grafik

Monacoin aslında bir proje ile başladı. 2014 yılında oluşturulan, Japonya’nın ilk dijital para birimi olarak adlandırılan ve Japon yatırımcılar için Bitcoin ve Ether gibi daha yerleşik paraların yerini almak üzere inşa edilen Monacoin, aynı zamanda eşler arası dijital işlemlere odaklanarak yatırımcılara kolayca para gönderme ve alma şansı sunuyor.

Monacoin, haber ve güncellemeler açısından eksik kalıyor. Ancak, yatırımcılar arasında söylentiler artmaya başladı. Giderek artan sayıda insan bunun bir sonraki Dogecoin olabileceğine inanıyor ve fiyatının artmasını bekliyor.

Mevcut fiyatı 1.57 dolar olan MONA, geçen hafta yüzde 4,4 arttı, ancak son 24 saatte yüzde 3 düştü. Varlık, özellikle 20 günlük 1,44 dolar MA’sı fiyatına oldukça yakın olduğu için biraz zor bir konumda. Ancak MONA, oldukça cesaret verici olan 58.18’lik bir RSI’ya da sahip.

5. Hoge Finansı (HOGE)

Hoge Finance, kendi kendini tanımlayan, topluluk tarafından yönlendirilen otomatik bir ERC-20 token’ıdır. Şubat 2021’de piyasaya sürülen HOGE’nin ilk arzı 1 trilyondu. Ancak bunun 500 milyarı çıktıktan kısa süre sonra yakıldı.

Meme coin’leri arasında HOGE, deflasyonist bir varlıktır. Gerçekleşen her işlem için yüzde 2 komisyon alınır. Ayrıca yüzde 1’i yakılır ve arzdan hemen çıkarılırken, diğer yüzde 1, kripto borsalarının dışında HOGE tutan tüm cüzdanlara yeniden dağıtılır.

HOGE ayrıca, takas edilemeyen token’lar (NFT’ler) basmaya ve eSports takımlarına sponsor olmaya başladı. HOGE hala gelişme aşamasında, ancak HOGE’da çok fazla büyüme potansiyeli var. Bu, kripto paranın fiyatının son zamanlarda oldukça iyi performans göstermesine kesinlikle yardımcı oluyor. 0,000104 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor ve HOG geçen hafta yüzde 7 yükseliş gerçekleştirdi. Son 24 saatte HOGE da yüzde 12,6 gibi etkileyici bir artış gösterdi.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel