Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

Puan Verin

Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL’den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL’yi geçti.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Dolar, USDT/TL paritesinde 9,02 seviyesini bile gördü

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın geçen perşembe günü toplantısından çıkan faiz indirimi kararı ile dolar yükselmeye başlamıştı. TCMB, politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının yüzde 19’dan yüzde 18’e düşürmüştü. Bu kararın hemen ardından dolar 8,65 seviyesinden 8,88 seviyesine kadar bir yükseliş kaydetmişti.

Ama dolar, hafta sonu da yerinde durmadı. Ve USDT/TL çiftinde 9,02 TL’yi bile gördü. Kripto para biriminde Tether doları olan stabil coin, normalde değerini 1 dolara endekslemeye çalışan bir kripto varlıktır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel