Dogecoin Sürekli Yükseliyor! Fakat Olduğu Yeri Hak Ediyor mu? DOGE vs XRP

Puan Verin

Dogecoin yine hareketlendi. Yazı yazılırken ki fiyatı 0,48 dolar olarak alıcı buldu. Ama bu yükselişini geniş bir şekilde video ile ele aldık.

Dogecoin, Elon Musk’ın Tweetleri ile Artmaya Devam Ediyor

DOGE, SpaceX şirketinin CEO’su olan ve çeşitli teknolojik ürünleri ile ses getiren Elon Musk tarafından sürekli anılmaya devam ediyor. Musk’ın Dogecoin’i aya çıkaracağız sözü ise viral oldu.

Twitter başta olmak üzere çeşitli sosyal medya mecralarında ve haber sitelerinde sürekli trend konu olan DOGE, Musk’ın attığı tweetler sayesinde 0,48 dolara ulaştı. Coinmarketcap verilerine göre ise tüm kripto para birimleri arasında 5.sırada yer alıyor. Ripple ise 4.sırada ve Dogecoin ile aralarında sadece %5 gibi bir fark kalmış.

Bizde sizler için DOGE ile XRP kripto para birimlerini kıyasladık. Ripple gibi profesyonel bir şirketin ödeme tokeni XRP’ye, bir şaka kripto para birimi olan ve web sitesi bile basit tasarlanmış bir varlığın bu kadar yaklaşmış olması ne kadar tutarlı!

DOGE ve XRP Kıyaslaması ile Dogecoin Değerlendirme Videosu

DOGE ve XRP kripto para birimlerini sizler için detaylı bir şekilde karşılaştırdık. Yatırım yaparken bizler için veriler ışığımız olsun.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel