Coinbase Pro, Chainlink kripto parasını listeledi

Coinbase Pro Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash gibi bir çok kripto parayı listesinde barındırıyor. Şimdi bu kriptoların yanına Chainlink (LINK) kripto parasını ekledi.

Coinbase Pro’yu yakından tanıyalım

2012 yılının haziran ayında kurulan şirket, kısa zamanda dünyada kendini kanıtlanmış olan Coinbase, San Francisco eyaletinin Kaliforniya kentinde kurulmuştur.

Coinbase şirketi, en güvenilir platformlardan biri olarak nitelendiriliyor. Dünya üzerinde 20 milyondan fazla kullanıcısı olan bir firma. Ve şimdiye kadar 150 milyar dolardan fazla ticaret hacmine ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlemler gerçekleşen bir ticaret platformudur.

Coinbase Pro duyuruyu Twitter üzerinden yaptı

Dün yani 26 haziran da listesine Chainlink (LINK) i alacağını bir tweet ile duyurdu. Muhtemelende önümüzdeki günlerde tamamen ticarete açılacaktır.

Our LINK/USD, and LINK/ETH order books will soon enter transfer-only mode, accepting inbound transfers of LINK in supported regions. Orders cannot be placed or filled. Order books will be in transfer-only mode for a minimum of 12 hours. https://t.co/BnVOqhFUdV

— Coinbase Pro (@CoinbasePro) June 26, 2019

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.