Coinbase, BitMEX ve Binance ile rekabet ediyor

Puan Verin

Coinbase’in veri ve uluslararası iş dünyası başkan yardımcısı Emilie Choi, The Block ile yaptığı röportajında, marj alım satım işleminin platformun getireceği bir sonraki özelliklerden biri olabileceğini belirtti. Bu marjın bir sonraki büyük adımları olacağını vurgulayan Choi, düzenleme eksikliğinden dolayı bazı çekincelerinin de olduğunu söyledi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Marj ticareti, sunduğu potansiyel kar nedeniyle kripto yatırımcıları arasında oldukça popüler görünüyor. Aynı zamanda kaldıraç kullanarak kripto para ticareti yapmak gün geçtikçe artıyor. İşin dikkat çekici yönü ise çoğu yatırımcı artık ölçülü (risk azaltan) marj ticareti yapmayı öğrenmiştir.

Marj ticareti nedir?

Marj ticaretine imkan sunan borsalar, kullanıcılarına işlemlerini yapabilmeleri için para ödünç verdikleri sistemin adıdır.

Binance marj ticareti yapacak mı?

Aslında çoğu yatırımcının aklında olan bir soru. Dünyanın majör kripto paralar borsası Binance’i de yatırımcılar marj ticaretinde görmek istiyor artık. Bir Reddit kullanıcısı (Zeki adın da biri), Binance’in genel API’sinde bir marj ticareti ile ilgili bayrak gördüğünü söyledi.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel