Chainlink, Temel Direnci Yakında Kırabilir! Boğalar Güç Topluyor

Chainlink boğaları, son zamanlardaki düşüş seviyelerini uzun vadeli bir dip olarak belirlemeye çalışıyor. Lider kriptopara biriminin yükselmesiyle birlikte, son dönemdeki düşük seviyelerinden kayda değer bir artış gördü.

LINK için şunu demekte fayda olacaktır. Bitcoin, Ethereum ve piyasanın geri kalanına bağlı yani korelasyonlu bir hareket yapmayı sürdürebilir. Ancak devam eden yükselişinin gücü umut veren bir durum oluşturuyor.

Chainlink, Boğalar İçin Güç Topluyor!

Chainlink, şu anda 16.09 dolar fiyatıyla son 24 saatte için %12’nin üzerinde işlem görüyor. Birkaç gün önce 13.40 dolarlık en düşük seviyesinden bu yana ciddi bir artış kaydettiği söylenebilir.

Olası bir 13.40 dolar seviyesinin kırılması, LINK için vahim sonuçlar doğurabilir. Fakat aksi durumda da boğalar bu defa LINK için arenaya çıkabilir. Çünkü bu değerli dijital şuan hem Bitcoin hemde ABD Doları’na karşı üstün bir performans sergiliyor.

Kaynak: Coinmarketcap

Chainlink (LINK) Canlı Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Chainlink fiyatı 112.44 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 7.07 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 LINK satın almak isterseniz de 6,69 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Chainlink fiyatı son 24 saatte -4.63% değişim ile 112.44 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 370,097,709 ve toplam piyasa değeri de $ 3,302,054,721 olarak ekranlara yansıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.