Bu kriptopara, ABD başkanlık seçimlerinde hızlı artabilir

Puan Verin

ABD Başkanlık Seçimleri; Amerikan Başkanı Donald Trump daha önce Bitcoin ve altcoinler için “para değil, son derece değişken ve ince havaya dayalı” sözünü sarf etmişti. Ama ona rağmen FTX borsası 2020 ABD seçimleri için bir yatırım niteliğinde kripto para çıkararak herkesi şaşırttı. 2020 yılı içinde gerçekleşecek olan seçimlerde eğer şuanki 45.ABD Başkanı Trump kazanırsa, bu kripto paranın değeri çok artabilir. Ama aksi durumda ise sert düşüşte yaşayabilir.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

CoinDesk’in raporuna göre, Trump’ın bir itiraz davası sonrasında seçmenlerle karşılaşan ilk görevli başkan olması bekleniyor. Başkan Çarşamba günü, Demokratik Kontrollü Temsilciler Meclisi’nin getirdiği cumhuriyetçi kontrollü ABD Senatosu tarafından beraat ettirildi.

FTX’e göre;

Trump kazanma şansının yüzde 52 olduğunu düşünüyorsanız, TRUMP 0,52 dolar ile işlem yapmalı” dedi. “Aşağıda alım yapmak, 0,52 doların üzerinde satış yapmak gibi iyi olurdu.

FTX, TRUMP jetonunun nihai getirisinin ikili doğası hakkında bir uyarı vererek: Fiyat dalgalanmaları, şimdiki şimdiki, aşağı şimdi bitcoinden daha da değişken olabilir. (Bitcoin, bu yıl şimdiye kadar yüzde 36 arttı ve fiyat 2019’da neredeyse iki katına çıktıktan sonra 9.800 dolara çıktı.) Web sitesine göre “TRUMP’un risk profili BTC’den farklı”. “Büyük bir hamle yapma şansı oldukça yüksek (0 $ veya 1 $).”

18 milyon adetten oluşan TrumpCoin, 6.6 milyon sirkülasyona sahip ve 0.018 dolardan alıcı buluyor. Piyasa kapitilizasyonu 120 bin dolar civarında ve tüm zamanların en yüksek fiyatlanması 1.67 dolar olarak yansımıştır. CMC’deki sıralaması ise 1444 olarak görülüyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel