BSV Çatallanma için hazırlanıyor, yeni bir boğa kapıda olabilir!

Puan Verin

BSV Çatallanma olayını herkes merak ediyor. Son 30 gün içinde tam %230 artış yaparak yatırımcısını sevindiren Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV), yeni bir çatallanmanın (Hard Fork) eşiğinde.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

BSV Çatallanma ne zaman?

4 Şubat 2020 tarihinde (Genesis Block) çatallanma yaşayacağı duyuruldu. Son günlerde yaşadığı artışı, Satoshi davacısı Craig Wright’ın ilk günlerde madencilikten milyonlarca dolarlık Bitcoin içeren bir ‘Lale Fonu’na erişebileceği söylentileri ile ilişkili olduğu biliniyor. Ama bu defa artışı tetikleyecek bir başka etken daha var. 4 Şubatta yaşayacağı çatallanma bir başka boğanın arenaya çıkacağı ihtimalini gösteriyor. Ama bu olacağı anlamınada gelmez. Çünkü son zamanlarda yaşadığı yüksek artış onu bir düzeltme hareketine de götürebilir.

Bitcoin SV o tarihte, orijinal Bitcoin protokolüne mümkün olduğunca yakın bir şekilde sert çatala ayarlanmış. ‘Genesis’ olarak adlandırılan çatal, resmi duyuruya göre bir yükseltme yerine daha çok bir restorasyon olarak tanımlanıyor.

BSV’nin Kurucu başkanı Jimmy Nguyen;

Her tür verinin, işlemin ve dijital etkinliğin, tıpkı dünyanın tek bir halka açık İnternette çevrimiçi faaliyet gösterdiği gibi, tek bir ortak blok zincirinde“ zincir halinde ”olabileceği bir dünya.

İfadelerine yer verdi. Genesis block teorik olarak daha büyük işlem hacimlerine izin verecek blok boyutları için varsayılan sabit kapağı kaldıracaktır. BSV ağında blok boyutu ve işlem kapasitesi mutabakatını yönetmek protokol geliştiricilerden ziyade madencilere bağlı olacakmış. Kendilerini orjinal Bitcoin olarak lanse eden BSV firması, Bitcoin’in evrimi üzerindeki değişikliklerini geri yüklemeyi ve yapay sınırları kaldırmayı planlıyorlar. Geliştiriciler ağ için hangi parametrelerin en avantajlı olduğu konusunda farklı görüşlere sahip olduklarından, bunlar oldukça tartışmalı olsa da, zararlı değişiklikler olarak kabul ettiklerini kaldırmaya çalışacakmış.

Bugün yapılan değişiklik 100 yıl sonrada kullanılabilecek

Sert çatal protokolü (Hard Fork) ilk defa Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılında ortaya çıkmıştı. Bitcoin vizyonuna geri döndürerek protokolü stabilize edecek bu muhteşem özellik sayesinde bugün yapılan bir değişiklik 100 yıl sonrada kendini gösterecektir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel