BitPay ile işlem yapmak için ETH bakiye şartı !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

BitPay, 2011 yılında kurulan ve Bitcoin hala başlangıç ​​aşamasındayken geliştirilen bir uygulamadır. Bitcoin’in finans endüstrisinde devrim yaratma potansiyelini gören firma, ödemeleri küresel ölçekte daha hızlı, daha güvenli ve daha ucuz hale getirmek için böyle bir girişimde bulunmuştur.

BitPay nedir?

İşletmelerin ve insanların dünya çapında para gönderme, alma ve biriktirme şeklini dönüştürmek için blockchain ödeme teknolojisini kullanan bir firmadır. Kripto para biriminin geleceğini görebilen bu firma, teknolojinin ön planda kalmayı ve herkesin yenilikçi yeni şekillerde kullanması için daha fazla araç ve hizmet oluşturmayı planlıyor.

Dünya devi bir çok firmanın desteğini almıştır. Index Ventures, FoundersFund, Felicis Ventures, Virgin, RRE Ventures, TAG ve Coin Center gibi onlarca şirketten güç alıyor.

BitPay ile neler yapılabilir?

Online ödeme alma ve verme işlemlerinde, kripto para ile ticaret yaparken faturalandırma hizmeti ve e-ticaret sitelerine entegrasyon ile ürünleri Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, BUSD ve bunu gibi kripto varlıklar ile yapabilme imkanı verir.

İşlem yaparken ETH bakiye şartı !

Eğer bakiyenizde Ethereum (ETH) yoksa, para gönderme işlemlerini yapamazsınız. Çünkü vergi kesintileri (hizmet bedelleri) ETH ile karşılanıyor. Para gönderme işleminde bakiyenizde muhakkak az da olsa bir miktar Ethereum bulundurmanız gerekecektir. Aksi takdirde hata alırsınız. Bu durum kullanıcıların canını sıkmış gibi.. Google Play Store’da Bitpay uygulamasına yapılan yorumlara baktığımızda bir çok kullanıcı bu durumdan müzdarip. Bu yüzden şirket yetkilileri bu konuyu inceleseler iyi olacaktır. Ki tahmin ediyoruz ki bununla ilgili ilerleyen zamanlarda bir düzenleme getirme ihtimalleri var.

Play Store’da bunun dışında da bazı şikayetler alan firma için yapılan bazı yorumlar şöyle;

“error broadcasting payment to network” Hatası can sıkıyor

Eğer başlıktaki hatayı alıyorsanız muhtemelen hesabınızda Ethereum (ETH) bakiyesi mevcut değildir. Vergi ve işlem kesintileri için BitPay, ETH bakiyenizi kullanır. Ethereum tabanlı çalışan bir sistem olduğu için kesintilerde ETH üzerinden yapılmaktadır.

BitPay ile işlem yapmak için ETH bakiye şartı !

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.