Bitcoin kâhini: Kafam çok karışık!

Anthony Pompliano bitcoin kahini
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin kâhini, Morgan Creek Digital ve BTC boğası kurucu ortağı olan Anthony Pompliano, XRP ile ilgili kafasının karışık olduğunu söyledi. Bu duyuru ile takipçilerini merakta bırakan ünlü yorumcu, piyasa değerine bakıldığında, en büyük 3. kripto para birimi olan XRP’nin bu şekilde bir süreci daha ne kadar uzun süre devam edeceğini merak ettiğini söyledi.

Bitcoin kâhini: Ripple Kafamı Karıştırıyor

Bitcoin kâhini Anthony Pompliano, “Dürüst olmak gerekiyor. XRP konusunda kafam çok karışık. Temelde arkasında bir yazılım firmasının olduğunu düşünmekteyim. Bu yüzden Ripple aslında hırslarını daha anlamlı bir duruma getiriyor. Öte yandan bankaların kolayca para aktarmalarına da yardımcı olmak istemektedir. Rasyonel bir bakış açısı gibi görünüyor bu durum. Ayrıca tüm bu soruların geldiği nokta, tüm bu süreçte XRP’nin ne kadar ve nasıl gerekli olduğudur. Ben her zaman derim ki, yatırımcılar Ripple’ı bir yazılım şirketi olan Ripple’dan zihinsel anlamda ayırabildikleri zaman, XRP’deki bir yazılım şirketine karşı çok daha az tepki oluşur.” açıklamasını yaptı.

Ripple ile ilgili açıklamalarına devam eden Pompliano ayrıca sözlerine şunları ekledi; “Benim düşüncem pek çok geri tepme ve bu durumun çevresinde yaşanan tartışmalar, tokenlerin aslında bir kısmının nasıl satıldığını ve bir kısmının da günümüzde nasıl kullanıldığıyla ilgili olduğunu düşünmekteyim.”

Ripple aslında XRP’yi sınır ötesi bir ödeme ürünü olan xRapid’de kullanmaktadır. Finansal kurumlara ve bankalara hızlı bir şekilde dünya kapsamında değer göndermeleri adına yasal düzenlemelere uygun bir yöntem sunmak amacıyla tasarlandı. Günümüzde artık Ripple ile aynı gemide olan 4 farklı para borsası bulunuyor. Filipinlerde ve Meksika’da xRapid ile ilgili gelişmeler yaşanıyor.

Ripple’da Milyonlarca Taşıma Gerçekleşti mi?

Alert adlı balina takipçisinin bildirimine göre son 24 saat içinde kapsamlı Ripple balinaları, 50 milyon XRP’yi, henüz bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp’a taşıdı. Bu Ripple’ların toplam değerinin ise 13,6 milyon dolar olduğu düşünülüyor.

Ripple ile ilgili bu gelişmeler yaşanırken bu coinin artık ne zaman yükselişe geçeceği de merak konusu.

Ripple hakkında son dakika gelişmelerini paylaşmaya devam ederken yapacağınız kişisel analizlerin yanı sıra uzman yorumları ve Ripple grafiklerine göre yatırımlarınızı şekillendirmeniz şu süreçte çok daha mantıklı duruyor.

Bitcoin kâhini: Kafam çok karışık!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin