Binance ‘ten 1,5 milyon dolarlık dev yardım

Puan Verin

Binance ‘ten 1,5 milyon dolarlık koronavirüs yardımı yapıldı. Dünya bir salgının pençesinde ve her ülke bunun için büyük önlem alırken Wuhan koronavirüsü yayılmaya devam ediyor. Şimdiye kadar 2.000’den fazla kişi enfekte oldu ve ölüm sayısı 56’ya yükselmiş durumda. Dünya Sağlık Örgütü geçtiğimiz günlerde salgının “bir halk sağlığı acil durumu” ilan etmenin biraz erken olduğunu söyledi ama uluslararası endişe duyulacak boyuta gelmeden önlemlerin sıkılaştırılması artık kaçınılmaz durumda.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Çin’de gezinen ve korkutan rapor, virüsün yerel bir pazarda satılan enfekte hayvanlardan dolayı yayıldığı üzerine. Çin için dikkat çeken konuların başında gelen sorun ise ülkenin maske ve diğer koruyucu malzemelerin yetersizliği konusuyla mücadele ettiği bilgisi. Sonuç olarak tüm dünyada, mağdurlara yardım eden hayırsever hareketlerde de aynı zamanda artış yaşandı. Ama bu artışa en iyi ivmeyi kazandıranlardan biride dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Binance 1,5 milyon dolar bağış yaptı

Yakın tarihli bir tweet’te Malta merkezli kripto borsası Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao borsanın “10 milyon RMB ( yani 1,5 milyon dolar para ile) koronavirüs kurbanlarına yardım sözü verdiğini” açıkladı. Binance bu gönüllü hareketi ile sektörde bağışı yapan ilk kripto para borsası oldu. Ölümcül koronavirüs kurbanlarına yardım eli uzatarak sosyal yardımlaşmaya bir taşta o koymuş oldu.

For #Wuhan, not realistic to do crypto to end beneficiaries.

Binance pledged 10m RMB ($1.5m USD) to help #coronavirus victims.

We didn’t make any announcements. But BCF/Binance team has been busy for the last few days.

Still need help to arrange logistics locally.????‍♀️ https://t.co/UH6FXgVSrX

— CZ Binance (@cz_binance) January 25, 2020

Aslında bu Binance’ın ilk kez yardım bağışı değil. Hayırseverlik fonu aracılığıyla Binance, 2018 yılında Batı Japonya’daki seller sırasında etkilenenlere yardım etmek için de 1 milyon dolar bağış yapmıştı. Avustralya Bushfire Bağışları projesine de 1 Milyon dolar Binance Coin (BNB) bağışlamıştı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel