Binance US ‘ten yeni kriptopara açıklaması

Puan Verin

Daha önce Binance US tarafından açıklanan 7 farklı kripto parayla beraber 5 yeni kripto para daha listeleniyor. Borsanın yaptığı açıklamalarda BNB, USDT, LTC, XRP, BCH, ETH ve BTC’nin listeleneceği açıklanmıştı. Bunlara eklenecek olan yeni kripto paralar ise ADA, ETC, XLM, BAT ve ZRX olarak belirtildi. İlgili kripto paralara çok kısa bir süre sonra yatırımların yapılabileceği de açıklandı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Binance US Hakkında

Geçtiğimiz Ağustos ayında 30 kripto para birimini listeleyeceği açıklanan Binance US, bu süreci başarılı bir şekilde yönetebilmek için bazı engellerle karşılaşmıştır. Başta ABD hükümeti olmak üzere finansal regülatörlerin şartlarının karşılanması gibi sorunlar yaşayan Binance US, daha önceki Haziran ayında ABD’deki müşterilerin platforma girmesini engellemişti. Ayrıca ABD piyasası için farklı ve yeni bir platform oluşturduklarını belirtmişti.

Tüm bu gelişmelerin ışığında aradan çok da vakit geçmeden yeni sanal paraları listeleyeceğini açıklayan Binance US, birçok kripto para yatırımcısını da heyecanlandırmıştır.

Yapılan son dakika duyurusuyla beraber artık Binance’in ABD’deki yatırımcıları Basic Attention Toket, Cardano, Stellar, 0x ve Ethereum Classic üzerinden para yatırmaya başlayabilecek.

Ayrıca yatırımcıların bu sanal paralar üzerinden al-sat işlemlerini başlatabilmeleri için 25 Eylül tarihi bekleniyor. Yapılan duyuruda ayrıca USDT ve USD paritelerinin kullanılabileceği açıklandı.

Binance’den Yeni Duyuru

En büyük kripto para piyasası olarak bilinen Binance, yeni bir duyuru daha yayınlayarak Tezos’u destekleyeceğini açıkladı. Bu duyuru ile beraber Tezos fiyatları da hareketlenmeye başladı. Ayrıca yüzde 5 oranında yükselen Tezos coin şu sıralar 1,10 dolardan yatırım almaya başladı.

Hangi Coin’e Yatırım Yapmalı?

Binance her geçen gün yaptığı yeni duyurularda desteklediği coinleri açıklamaya devam ederken bu coinlerdeki değer kayıpları da en azından duyurunun yapıldığı günlerde azalmaktadır. Şu sıralar yatırım yapmak isteyenlerin yine Bitcoin’e yöneldiği görülüyor. 17 milyon 952 bin 950 adet üretilen BTC’nin yanı sıra Ripple’daki yükseliş de dikkat çekmeye başladı. Yüzde 2,54’lük yükselişle yatırım almayı sürdüren XRP’den sonra günü yükselişle kapatan diğer koinler ve değişim oranları;

  • Litecoin – yüzde 0,24
  • Tether – yüzde 01,4
  • Stellar – yüzde 0,10
  • Cardano – yüzde 1,13
  • IOTA – yüzde 2,46
  • Tezos – yüzde 3,85
  • Ethereum Classic – yüzde 0,52
  • Chainlink – yüzde 1,28 şeklindedir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel