Binance, RampDefi (RAMP) Kriptopara Birimini Listeliyor

Puan Verin

RAMP Defi (RAMP) kriptopara birimi de Binance’te yerini alıyor. RAMP, inovasyon alanında listelenecek. RAMP/BTC, RAMP/BUSD ve RAMP/USDT ticaret çiftleri için 2021-03-22 09:00 (UTC) de yani Türkiye saati ile 12:00 da işleme açılacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak RAMP yatırmaya şimdiden başlayabilirler.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

RAMP nedir? Bu Kriptopara Birimini Başka Hangi Borsalardan Alabilirim?

RAMP, hisseli dijital varlıklardan likit sermayenin kilidini açmaya odaklanan merkezi olmayan bir finans ekosistemidir. DeFi altyapısı ve BSC (Binance Smart Chain) entegrasyonu içeren bir projedir. Ayrıca RAMP, hisseli varlıklara sahip kullanıcılar stake ödülleri almaya devam edebilecekler. Hisseli portföylerde sermaye takdir potansiyelini koruyabilir ve aynı zamanda yeni fırsatlara yatırım yapmak için likit sermayenin kilidini açabilirsiniz. RAMP, platformun yerel yardımcı belirtecidir ve yönetişim, stake etme ve likidite madenciliği için kullanılabilir.

Satın alabileceğiniz en iyi borsalar Binance, Gate.io, Uniswap olacaktır. Ayrıca başka borsalarda da listelenmiştir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel