Binance, Phala Network (PHA) Kriptopara Birimini Listeleyeceğini Duyurdu

Puan Verin

Binance, Phala Network’ü (PHA) inovasyon kriptopara birimi olarak listeleyeceğini resmen duyurdu.

Huobi Global, OKEx, BiONE, Hotcoin Global, Gate.io ve daha bir çok borsada işlem gören PHA, şimdi de dünya lideri Binance’te listelenecek.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Binance PHA’yı Ne Zaman Listeleyecek?

Majör borsanın resmi duyurusuna göre işleme açılacak pariteler PHA / BTC ve PHA / BUSD ticaret çiftleri olacaktır. Türkiye’de işleme açılma tarihi 25 Şubat 2021 saat 12: 00’da (UTC+3) ticarete başlayacak. Binance üyeleri PHA yatırma işlemine resmen başlayabilecek.

Duyuru ayrıca resmi twitter hesabından da yapıldı.

Phala Netwok (PHA) Nedir?

Phala Network, veri koruma ve blockchain akıllı sözleşmeleri için gizliliği koruyan bir protokole sahip inovasyon odaklı bir kriptopara birimidir. Verileri gizli tutarken akıllı sözleşmelerin güvenilir bir şekilde yürütülmesini garanti ediyor. PHA, platformun yerel yardımcı program belirtecidir ve güvenilir bilgi işlem kaynakları, topluluk yönetişimi, stake etme ve işlem ücretlerini ödemek için kullanır.

PHA, işlem çiftlerine yatırım yapmadan önce bilmeniz gerekenler var. Kriptoparaların zaten riskli bir ticaret olduğunu biliyoruz ama PHA ve bunun gibi İnovasyon Bölgesi’nde işleme açılmış paritelerde ise risk daha yüksektir. Bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına yani volaliteye uğrayacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, PHA’nın temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticareti seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

PHA İçin Komisyon Oranları

Binance borsasında kendi kriptopara birimi ve stabil coininde yine düşük komisyon ve işlem ücretleri alacaktır. Diğer kriptopara birimlerinde geçerli komisyon ücretleri bu kriptoparada da geçerli olacaktır. PHA listeleme ücreti 0 BNB ‘dir.

PHA Resmi İnternet Adresi: https://phala.network/

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel