Binance, Phala Network (PHA) Kriptopara Birimini Listeleyeceğini Duyurdu

Binance, Phala Network’ü (PHA) inovasyon kriptopara birimi olarak listeleyeceğini resmen duyurdu.

Huobi Global, OKEx, BiONE, Hotcoin Global, Gate.io ve daha bir çok borsada işlem gören PHA, şimdi de dünya lideri Binance’te listelenecek.

Binance PHA’yı Ne Zaman Listeleyecek?

Majör borsanın resmi duyurusuna göre işleme açılacak pariteler PHA / BTC ve PHA / BUSD ticaret çiftleri olacaktır. Türkiye’de işleme açılma tarihi 25 Şubat 2021 saat 12: 00’da (UTC+3) ticarete başlayacak. Binance üyeleri PHA yatırma işlemine resmen başlayabilecek.

Duyuru ayrıca resmi twitter hesabından da yapıldı.

Phala Netwok (PHA) Nedir?

Phala Network, veri koruma ve blockchain akıllı sözleşmeleri için gizliliği koruyan bir protokole sahip inovasyon odaklı bir kriptopara birimidir. Verileri gizli tutarken akıllı sözleşmelerin güvenilir bir şekilde yürütülmesini garanti ediyor. PHA, platformun yerel yardımcı program belirtecidir ve güvenilir bilgi işlem kaynakları, topluluk yönetişimi, stake etme ve işlem ücretlerini ödemek için kullanır.

PHA, işlem çiftlerine yatırım yapmadan önce bilmeniz gerekenler var. Kriptoparaların zaten riskli bir ticaret olduğunu biliyoruz ama PHA ve bunun gibi İnovasyon Bölgesi’nde işleme açılmış paritelerde ise risk daha yüksektir. Bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına yani volaliteye uğrayacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, PHA’nın temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticareti seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

PHA İçin Komisyon Oranları

Binance borsasında kendi kriptopara birimi ve stabil coininde yine düşük komisyon ve işlem ücretleri alacaktır. Diğer kriptopara birimlerinde geçerli komisyon ücretleri bu kriptoparada da geçerli olacaktır. PHA listeleme ücreti 0 BNB ‘dir.

PHA Resmi İnternet Adresi: https://phala.network/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.