Binance, Linear (LINA) Kriptopara Birimini Listeledi

Binance borsasından bir listeleme haberi daha, Linear (LINA) kriptopara birimini listeledi. Hem Binance Smart Chain hemde Ethereum altyapısına sahiptir.

Linear (LINA) nedir?

LINA, kullanıcılar için uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde sentetik varlıkları (sıvılar) oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve yönetmesine olanak tanır. Zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan bir sentetik varlık protokolüdür. Binance Smart Chain ve Ethereum teknolojilerini kullanmaktadır.

Bu yüzden Linear kriptoparasını her iki DeFi ekosisteminde takas edebilirsiniz. Kullanışlı bir teknolojiye sahip olması için tasarlanmıştır.

LINA’nın token programı aşağıdaki resimde vermiş olduğumuz grafikteki gibi olacaktır.

Kaynak: Linear.finance

LINA, Yönetimsel Katılım Özelliği

LINA token sahipleri sentetik varlık listeleri, ücret gelir bölmeleri, teminat oranı ve diğer Linear iyileştirme önerileri gibi protokol konularında oy kullanabilme yetkisine sahip olacaktır. Yönetimsel olarak katılımlı bir alt yapıya sahiptir.

18 Mart 2020 itibariyle, LINA’nın toplam token arzı 10.000.000.000‘dir ve Binance’de listelendiğinde dolaşımdaki arz %15.63’tür.

Linear (LINA)’yı Hangi Borsalardan Satın Alabilirim?

LINA ticaretini en iyi yapacağınız yer Binance borsasıdır. Şuan stake gelirleri ve BNB ile ilişkilendirilmesi ile yüksek gelir imkanı sunuyor. Diğer satın alma borsaları ise Huobi, Gate.io, Bithumb, FTX ve Coinone şeklindedir.

Linear (LINA) nın resmi internet adresi: https://linear.finance

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.