Binance, Linear (LINA) Kriptopara Birimini Listeledi

Puan Verin

Binance borsasından bir listeleme haberi daha, Linear (LINA) kriptopara birimini listeledi. Hem Binance Smart Chain hemde Ethereum altyapısına sahiptir.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Linear (LINA) nedir?

LINA, kullanıcılar için uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde sentetik varlıkları (sıvılar) oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve yönetmesine olanak tanır. Zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan bir sentetik varlık protokolüdür. Binance Smart Chain ve Ethereum teknolojilerini kullanmaktadır.

Bu yüzden Linear kriptoparasını her iki DeFi ekosisteminde takas edebilirsiniz. Kullanışlı bir teknolojiye sahip olması için tasarlanmıştır.

LINA’nın token programı aşağıdaki resimde vermiş olduğumuz grafikteki gibi olacaktır.

lina program grafik
Kaynak: Linear.finance

LINA, Yönetimsel Katılım Özelliği

LINA token sahipleri sentetik varlık listeleri, ücret gelir bölmeleri, teminat oranı ve diğer Linear iyileştirme önerileri gibi protokol konularında oy kullanabilme yetkisine sahip olacaktır. Yönetimsel olarak katılımlı bir alt yapıya sahiptir.

18 Mart 2020 itibariyle, LINA’nın toplam token arzı 10.000.000.000‘dir ve Binance’de listelendiğinde dolaşımdaki arz %15.63’tür.

Linear (LINA)’yı Hangi Borsalardan Satın Alabilirim?

LINA ticaretini en iyi yapacağınız yer Binance borsasıdır. Şuan stake gelirleri ve BNB ile ilişkilendirilmesi ile yüksek gelir imkanı sunuyor. Diğer satın alma borsaları ise Huobi, Gate.io, Bithumb, FTX ve Coinone şeklindedir.

Linear (LINA) nın resmi internet adresi: https://linear.finance

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel