Altcoinler Büyük Çöküş Yaşarken, Bitcoin’de Hakimiyet Artıyor

Puan Verin

Altcoinler iki haftanın en düşük seviyesine geriledi. Buna karşın lider kripto para biriminde hakimiyet artıyor.

Bitcoin’in fiyatı sürekli kan kaybediyor fakat altcoinlerin durumu daha vahim bir durumdadır. BTC 31K seviyelerine kadar düştü. Bununla birlikte, çoğu alternatif kripto para çift haneli rakamlarla derin bir düşüş yaşadı. Bitcoin’deki piyasa hakimiyeti aylık en yüksek seviyesine yükseldi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Düşüşe Rağmen, BTC’de Dominans Yükseliyor

Bitcoin daha önce son kayıplarını büyük ölçüde toparlamıştı. 36 bin doların biraz üzerine kadar çıkmıştı. Ancak, Çin’den gelen kötü haberler fiyat yörüngesini oldukça hızlı bir şekilde tersine çevirdi.

BTC şuan 31.500 dolar civarında ve son 24 saat içinde 31.165 doları da görerek Haziran ayının en düşük seviyesini görmüş oldu.

Piyasa tatsız bir havaya bürünmüş olsa da şuan yatırımcılar boğalar ile ayıların savaşını izliyorlar. Önümüzdeki günler hatta saatler de piyasa da oluşacak yönü herkes çok merak ediyor. Bakalım bu savaşta boğalar mı galip gelecek yoksa ayılar mı?

Bitcoin’nin piyasa değeri 600 milyar dolar civarına düşmesine rağmen, hakimiyeti yani dominans seviyesi yaklaşık bir ayda %46,5 ile en yüksek seviyeye yükselmiş oldu.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel