Afrika’nın İlk Kriptopara Birimi 1 Gün İçinde 100 Kat Arttı

Puan Verin

Afrika’nın hisse senedi ve yatırım finansmanı için ilk kriptopara birimi olan Zugacoin, son 24 saat içinde %10.200 den fazla artış yaparak rekor kırdı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Zugacoin (SZC), Afrika’nın Çin yerine Afrika hükümeti için sermaye ve yatırım fonu oluşturan ilk dijital madeni paradır. Afrika’nın büyük düşüşte olan ekonomisini yeniden canlandırmak için tasarlanmıştır. Afrika’da bir iş kurmak çoğu zaman devasa bir sorumluluk getiriyor. Özellikle kredi finansmanı açısından oranın halkı büyük zorluk çekiyor. Ama Zugacoin bu kredi finansmanını oranın halkına vereceğini, onları destekleyeceğini vaadeden bir firma.

Afrika’nın İlk Kriptoparası 22 Bin Dolar Değerinde

Zugacoin fiyatı bugün 43 bin dolara kadar yükseldi. Daha sonra fiyatını yarılayan SZC ardından ise 22 bin dolarlara kadar inerek büyük bir düşüş yaşadı. 24 saatlik işlem hacmi 146.084 dolar. Zugacoin son 24 saatte %9000 düştü. Dolaşan arz miktarı henüz mevcut değil ama maksimum 1.000.000 SZC madeni para arzına ulaşacaktır.

14 Aralık 2020 de CMC de listelenen bu kriptopara, bir aylık geçmişinde en yüksek fiyatı 54 bin dolar olarak fiyatlandı.

zugacoin SZC grafigi
Kaynak: Coinmarketcap

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel