ABD Hükümetinin borçları artıyor! Kripto paralara etkisi nasıl olacak?

Puan Verin

Dünya değişiyor.. Küresel denge artık oyuncu değişikliğine mi gidiyor? Yoksa bu durumu as oyuncu ülkeler atlatabilecek mi? ABD Hükümetinin borçları durmadan artıyor. Peki bu ne anlama geliyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Ordadoğu arap baharı ile başlayan ekonomik çalkantı daha sonra Çin’in Wuhan kentinde görülen Koronavirüs ile daha da derinleşti. Ülkelerin aldığı önlemler kapsamında ticari faaliyet gösteren dev firmalar bu salgında ciddi zararlar gördü. Amerika kötü giden ekonomik gidişatın önüne geçmek için önce 750 milyar dolar para basacağını duyurmuştu. Sonrasında kademeli artış yaparak 7 trilyon dolara kadar para basacağını duyurmuştu. Son olarak attığı adımla birlikte sınırsız para basacağını ilan etti.

George Floyd vakası, ABD ‘nin kötü gidişatını resmen perçinledi !

George Floyd’un ölümü ABD’nin tarihi bir olayı olarak artık iz bırakmıştır. 25 Mayıs 2020 tarihinde akşam saatlerinde Amerika’nın Minneapolis kentinde, 20 Amerikan doları sahte banknot ihbarı için gelen polislerden biri olan beyaz polis memuru Derek Chauvin’in kelepçeli şekilde yere yüz üstü yatırdığı Afro-Amerikalı şüpheli George Floyd’un boynuna 8 dakika 46 saniye boyunca diziyle bastırarak ölümüne sebep olmuştu. Yerde yatan Floyd’un son sözleri tarihe geçti. “Nefes alamıyorum” ve “Ölmek istemiyorum” şuan tüm dünyada kullanılıyor.

Floyd’tan sonra ABD iç karışıklıkları ekonomiyi adeta çökertti

Mayıs 2020 itibari ile Amerika’nın borcu inanılmaz seviyelere ulaştı. Zaten öncesinde dünya krizinin vermiş olduğu hasarı onaramazken şimdi bu delik daha da büyüdü. Hükümet borcu son zamanlarda endişe verici bir hızla artmaktadır. 2018’de borç faizine yarım trilyon dolar kadar ödeme yapmaktaydı. Şimdi ise bu durum trilyon dolarlar seviyesine ulaştı.

Kripto paralar, süper gücün sarsılması ile nasıl etki bulacak?

Uzmanların bu konuda çok çeşitli teorileri bulunuyor. Fakat yatırım tavsiyesi vermemek ile birlikte Kripto Paralar bu durumdan pozitif anlamda etkilenmesi bekleniyor. Twitter’da ünlü yatırımcı ve analist TheMoon ve Selcoin başta olmak üzere bir çok analist aynı yönde fikir beyan etmektedir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel