48 Bin Kat Artan Kriptopara: Ethereum’un Tahtını Devirdi

incent
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

48 bin kat artış yaparak CMC’de bir kerede 2.sıraya oturan kriptopara, herkesi şaşırttı. Anlık artış ile %4854808.31 yükselme kaydeden dijital varlık Incent (INCENT), Ethereum’un tahtını devirdi.

Kaynak: CMC

48 Bin Kat Artan Kriptopara INCENT Nedir? Neden Bu Kadar Arttı?

Incent, kendilerini geleceğe dönük bir ödül teknolojisi şirketi olarak tanıtıyorlar. Dijital olarak izlenebilir herhangi bir işlem için herkesin kullanıcılarını kriptopara birimi ile ödüllendirmesine izin veren bir alt yapısı var.

Şirketin kurucusu ve aynı zamanda CEO’su olan Rob Wilson, ilk zamanlar bir kriptopara ve döviz yatırımcısıydı. Daha sonra CEO ve girişimci olarak erken bir kripto benimseyen Rob, kriptopara birimi ve blok zinciri teknolojisine olan ilgisi 2008’deki mali krizin ve bireylerin kontrolünde olması gerektiğine olan inancının doğrudan bir sonucu olmuştur.

INCENT’ın Bu Artışı Geçici Oldu

Bir kerede sıralaması CMC’de 2.sıraya çıkarken daha sonra tekrar eski konumuna yerleşen bu dijital varlık şuan 1682.sırada ve 263 bin dolarlık piyasa değerine sahip. Binance şirketine ait olan ünlü kripto varlık sıralama sitesi CMC’de bu tarz durumlar bazen oluyor. Daha öncede aynı durum bir kaç kriptopara birimi içinde yapılmıştı.

Kaynak: CMC

48 Bin Kat Artan Kriptopara: Ethereum’un Tahtını Devirdi

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.