100 Milyon USDT, Bilinmeyen Bir Cüzdana Taşındı

kripto para haberleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

100 Milyon USDT, kısa süre önce Tether hazinesinden bilinmeyen bir cüzdana taşınarak akılları karıştırdı. Çünkü bunun yaşanmasından hemen sonra Bitcoin fiyatında iyi bir pompalama yaşandı.

100 Milyon USDT ‘nin Göçüyle, BTC Fiyatı 1 Saat İçinde 40 Bin Dolara Yaklaştı

100 Milyon adet Tether Doları’nın bilinmeyen bir cüzdana taşınmasıyla birlikte Bitcoin fiyatı 39.826 dolara kadar çıktı. Bu sadece bir tesadüf mü? Yoksa akıllara gelen manipülasyon ihtimalinin gerçekleştiği mi?

Peter Brandt dahil birçok önemli analist, Tether’ı FED ve Merkez Bankaları tarafından pompalanan paraya benzeterek bir kıyasta bulundu. Ama para basımı olayında bir devletin kurumunun bunu yapması ile bir özel şirketin yapması arasında şuan ciddi tartışmalar dönüyor. Hatta Ripple ‘ın SEC tarafından başına gelen olayda kısmi olarak bu konuya benzerdir.

Bitcoin fiyatı bu büyük transfer sonrasında 1 saat içinde ciddi bir artış yaşadı. 35 bin dolarlarda işlem gören lider kripto, bu olay sonrasında 39 bin doları geçerek önemli bir artış kaydetti. Tabi sonrasında ise tekrar aşağı bir düzeltme yaptı.

Kaynak: Whale Alert

100 Milyon USDT, Bilinmeyen Bir Cüzdana Taşındı

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.