100 Milyon USDT, Bilinmeyen Bir Cüzdana Taşındı

Puan Verin

100 Milyon USDT, kısa süre önce Tether hazinesinden bilinmeyen bir cüzdana taşınarak akılları karıştırdı. Çünkü bunun yaşanmasından hemen sonra Bitcoin fiyatında iyi bir pompalama yaşandı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

100 Milyon USDT ‘nin Göçüyle, BTC Fiyatı 1 Saat İçinde 40 Bin Dolara Yaklaştı

100 Milyon adet Tether Doları’nın bilinmeyen bir cüzdana taşınmasıyla birlikte Bitcoin fiyatı 39.826 dolara kadar çıktı. Bu sadece bir tesadüf mü? Yoksa akıllara gelen manipülasyon ihtimalinin gerçekleştiği mi?

Peter Brandt dahil birçok önemli analist, Tether’ı FED ve Merkez Bankaları tarafından pompalanan paraya benzeterek bir kıyasta bulundu. Ama para basımı olayında bir devletin kurumunun bunu yapması ile bir özel şirketin yapması arasında şuan ciddi tartışmalar dönüyor. Hatta Ripple ‘ın SEC tarafından başına gelen olayda kısmi olarak bu konuya benzerdir.

Bitcoin fiyatı bu büyük transfer sonrasında 1 saat içinde ciddi bir artış yaşadı. 35 bin dolarlarda işlem gören lider kripto, bu olay sonrasında 39 bin doları geçerek önemli bir artış kaydetti. Tabi sonrasında ise tekrar aşağı bir düzeltme yaptı.

100 milyon tether usdt
Kaynak: Whale Alert

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel