Katana Inu, İlk Yardımını Tanzanya’ya Yapıyor

Puan Verin

Katana Inu (KATA), Tanzanya’da ilk yardım projesini başlattı. Tanzanya’nın Kibiti kentinde, içme suyu kuyusu inşaatı yapımı sürüyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Afrika’nın Sahra altı bölgesinde su problemleri giderek artan bir sorun halini almıştır. Nüfusun sadece %61’i temiz suya erişime sahip olduğunu duyuran Katana Inu ekibi, kalan % 39’u oluşturan popülasyonun 783 milyon insandan oluştuğuna dikkat çekti.

Katana Inu KATA coin tanzanya içme suyu yardımı
Katana Inu İçme Suyu Yardımı / Tanzanya

Ayrıca ekip, başlatmış olduğu kampanyaya kendi finansmanları dışında başka kuruluşlarıda bu insani göreve davet edecek girişimlerde bulunduğunu resmi siteleri üzerinden duyurdu. Katana Inu’nun hayır işlerini yürüten ekibin konuşması ise şöyle oldu.

Sahra Altı Afrika’daki su erişilebilirliği sorunuyla mücadele etmek için yıllık olarak kuyular inşa ediliyor. Fakat bu projeler genellikle yapısal kusurlardan muzdariptir. Uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmemişlerdir. Bizler, kalıcı bir miras bırakmak istiyoruz. Bu yüzden çeşme projemizle bu hedefe ulaşmak için hiçbir masraftan kaçınmadık.

Katana Inu Yardım Ekibi

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel