Günün En Çok Kaybettiren Kripto Para Birimlerinden Şok Düşüş!

Puan Verin

En çok kaybettiren kripto para birimleri yine çok şaşırttı. Son 24 saat içinde %99 dan fazla düşüş yaşayan kripto paralar bile, bu listede var. Luna Coin vakasından sonra benzer düşüşleri gösteren coinler, yatırımcı çevresini endişelendirmeye devam ediyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

En Çok Kaybettiren Kripto Para Birimleri, TrusterCoin ve SwinCoin Oldu

En çok kaybettiren kripto para birimleri arasında TrusterCoin (TSC) ve SwinCoin (Swin) en büyük düşüşü yaşayan iki coin oldu. TrusterCoin %99 dan fazla düştü ve SwinCoin de %99 düşüş yaşadı. Ayrıca TSC kripto para biriminin resmi sitesine de ulaşılamıyor. Hizmet dışı kalan site ciddiyetsizliği yanında SwinCoin’in resmi sitesinde yer alan video tanıtımı ise kırık bağlantı veriyor.

TSC ve Swin kripto para birimlerinden sonra en çok düşüş gösteren diğer coinlerin bazıları ise şöyle; Dios Finance (DIOS), Pet Alliance (PAL), Grok (GROK), JokerManor Metaverse (JKT), Hakuna Matata Finance (HKN), BicycleFi (BCF), Hakuna Shares (MTT) ve DriftDelivery.CC (DRIFT) oldu.

En çok kaybettiren kripto paralar

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel