Google Coin Nedir? Google Kripto Parası Ne Zaman Çıkar?

Puan Verin

Google coin nedir diye çok fazla soran oluyor. Aslında kripto para piyasalarında her gün bizleri heyecanlandıran yeni bir haber çıkıyor. Blockchain teknolojisine yeni katılan şirketler ve yeni kripto para birimleri hakkında yeni haberler dolup taşıyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bunlardan en sonuncusu Google’dan geldi. Google kripto parası ne zaman çıkar? sorusu hakkında net bir açıklama olmasa da şirketin son hamleleri herkeste bir beklenti oluşturdu. 2008’de Bitcoin ortaya çıktıktan sonra çok sayıda başka kripto para birimi de onu takip etti. Bu paralan en sonuncusu ise Google Coin olabilir. Şu an Google Tokenized Stock Zipmex adında bir kripto para zaten var. GOOGL kısaltmasını kullanan bu dijital para şirketin resmi kripto parası değil.

Google Coin GOOGL

Google Kripto Parası Çıkacak Mı?

Google söz konusu olduğunda, tüm teknoloji dünyası büyük beklentilere girer. Google kripto parası çıkar mı sorusuna ise Google şirketinden başkası maalesef cevap veremez. Yeni teknolojilerin öncüsü olan dünya devi Google’ın kripto para dünyasına adım attığına dair haberler var. Bununla birlikte, doğrulanmış bir haber olmasa da burada ortaya çıkan soru, Google gibi merkezi bir şirketin neden merkezi olmayan bir sisteme geçiş yapmaya çalıştığıdır. Google kendi dijital parasını piyasaya sürme yolunda ilerliyorsa bu dünyayı ve kripto varlıkları değiştiren bir yenilik olabilir.

Ayrıca Zipmex borsasında Google Tokenized Stock adında bir kripto para olsa da bu Google’ın resmi parası değildir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel