Genshin Impact geliştiricisi HoYoverse, Metaverse dünyasına adım atıyor

Puan Verin

Popüler video oyunu Genshin Impact’in geliştirici firması miHoYo, HoYoverse’ın küresel genişlemesi için lansmanını duyurdu. Metaverse dünyasına adım atacaklarını ima eden bir haber paylaştılar.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Şirketin CEO’su Haoyu Cai yaptığı açıklamada, Çin merkezli oyun geliştiricisinin “yüksek düzeyde özgürlük ve daldırma” ile sanal bir dünya sağlamak istediğini belirtti. Bu sözleri ile Metaverse kapı araladığını ima ederek, sektöre giriş yapacaklarını dolaylı bir yoldanda olsa söylemiş oldular.

miHoYo Firması Metaverse Dünyası İçin Çok Önemli Bir Şirket

miHoYo şirketi metaverse sektörüne can getirebilir. Çünkü firmanın 2020 yılı hasılatını göz önüne aldığımızda ne denli büyük bir kuruluş olduğunu anlayabiliriz. 2020 de toplamda 2 milyar dolar hasılat yaparak oyun dünyasının odağı olmayı başaran bir firmadır.

Genshin Impact metaverse haber

Yine geçen yıl Eylül ayında 341.7 milyon dolar oyuncu harcamasıyla dünyanın en çok hasılat yapan mobil oyunu olan RPG Genshin Impact ile bilinir. Böyle bir oluşumun metaverse katkısı ciddi anlamda hissedilir.

HoYoverse, içerik üretimi, teknoloji araştırmaları ve yayın görevlerini Montreal, Los Angeles, Singapur, Tokyo ve Seul’de bulunan ofisleri aracılığıyla daha da büyüteceklerini duyurdular.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel